reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

Ale jedna rzecz jest wspólna, będąc w ciąży z Jankiem udzielałam się na forum :) to wtedy taka nowość była (nie babyboom) i z mamusiami które wtedy poznałam mam kontakt do dzisiaj :)

To byłaś zdecydowanie bardziej do przodu:tak:Ja miałam jedną książkę gdzie była ciąża tydzień po tygodniu opisana i codziennie w nią zaglądałam:-) :) To była moja "encyklopedia wiedzy" hahaha. Do dzisiaj ją mam.
 
reklama
Też noszę rzęsy 1 do 1 i paznokcie [emoji14] pazury już kilka lat, zaczęłam na studiach bo studiowałam chemię i wszystkie lakiery miałam rozpuszczone po jednych zajęciach laboratoryjnych mimo rękawiczek i szału dostawałam [emoji23] także wtedy żele. A teraz od 2 lat ponad hybrydy, robię sama i ten twardszy top na górę [emoji108] rzęsy gdzieś od wiosny, zaczęłam robić w sumie z lenistwa bo nie chciało mi się malować rano i wieczór zmywać. Teraz w sumie wstaję, myję buzię, krem i do pracy :) czasem jak mi więcej syfków wyskoczy to tylko podkład
 
Mi.hybryda się nie trzyma, ale na szczęście odkryłam tytan ;-)

A rzęsy to prawda że człowiek zawsze wygląda na wypoczetego
 
Hej!

Tak dużo produkujecie ze nie jestem w stanie się tutaj przebić i przeczytać wszystkiego wiec nie pisze praktycznie nic.

Witam nowe majowki. Fajnie ze jest nas coraz więcej.

Jeżeli chodzi o ciążę to jest moja 3. Najgorsza. Po pierwsze dlatego ze czuje się w niej najgorzej jeżeli chodzi o samopoczucie, po drugie cigle mnie pobiera podbrzusze ( niby jest okej) no i jestem starsza bardziej świadoma i bardziej się sama nakręca na jakieś głupoty i się martwię bez sensu.

Jeżeli chodzi o paznokcie to ja nosze żele juz parę ładnych lat. Nie potrafię nosić krótkich wiec nie wiem jak się przyzwyczaje do krótszych przy maluszki.
Rzęsy robiłam również ale nie jestem w stanie teraz tyle wylezec.
No i generalnie przez to ze czuje się źle wyglądam jeszcze gorzej. Co rano budzę się z nowym syfkiem na twarzy, włosy jak nigdy mi się nie przetluszczaly tak teraz jest tragedia no i sama jakoś się zebrać nie mogę żeby ogarnac.
 
Witam się z ten ponury poranek. Od wczoraj mam mega doła, bo wczoraj wieczorem pogorszył się stan naszego psa i musieliśmy wezwać weterynarza. Zapadła decyzja o uspaniu i tak wczoraj wieczorem odszedł nasz piesek po 13 wspólnie spędzonych latach.
Dla niektórych to tylko pies ale dla nas był jak członek rodziny. Ciągle ryczę jak głupia :sad::sad::sad:
 
Witam się z ten ponury poranek. Od wczoraj mam mega doła, bo wczoraj wieczorem pogorszył się stan naszego psa i musieliśmy wezwać weterynarza. Zapadła decyzja o uspaniu i tak wczoraj wieczorem odszedł nasz piesek po 13 wspólnie spędzonych latach.
Dla niektórych to tylko pies ale dla nas był jak członek rodziny. Ciągle ryczę jak głupia :sad::sad::sad:
Witamy witamy..

O jej przykro mi..
Człowiek bardzo przywiązuje się do piesków.. traktuje go jak członka rodziny ale niestety obi tez maja swój czas.. potrzebujesz czasu..
ja tez lubię pieski mam w Polsce swojego w rodzinnym domu tutaj nie mogę posiadać pieska..
Ale teraz jak przyjeżdżam to jest zły na mnie ze go zostawiłam i tak jakby nie pamiętał mnie.. przykro ale nie miałam możliwości go wsiąść ze sobą :) będzie dobrze :)
 
Witam się z ten ponury poranek. Od wczoraj mam mega doła, bo wczoraj wieczorem pogorszył się stan naszego psa i musieliśmy wezwać weterynarza. Zapadła decyzja o uspaniu i tak wczoraj wieczorem odszedł nasz piesek po 13 wspólnie spędzonych latach.
Dla niektórych to tylko pies ale dla nas był jak członek rodziny. Ciągle ryczę jak głupia :sad::sad::sad:
Strasznie mi przykro z powodu pieska na pewno to była nie łatwa decyzja
 
Cześć Dziewczyny, oj widzę, że wczoraj był zły dzień. My też usypialiśmy psa i też był z nami 13 lat... Ale niestety było już trzeba... Będzie go Strasznie brakować.... Zwłaszcza rodzicom bo był u nich od kilku lat (2 bloki dalej aż).. Dziś tata dzwonił, że miał okropny poranek jak szedł się myć a tam Shanti nie stała obok.. Ech nasz Boryś też od razu wczoraj zauważył, że koszyka nie ma... I mu powiedzieliśmy, że poleciała z koszykiem do chmurek... Ech ech


A tak dopytam bo widzę, że choroby się szerzą z - co można brać na nieżyt nosa w ciąży? Bo ja mam tak zatkany nos, że spać nie mogę

I jeszcze jedno, czy któraś z was miał cc i udało się urodzić drugi raz sn, lub na taki plan? Pytam o te z was, które w kraju naszym rodzą...


Miłego dnia
 
Dziewczyny wydawalo mi sie ze jestem na bieżąco wchodze rano a ty juz pare stron do nadrobienia
Milego dnia wszystkim, ja zaraz jade syna do przedszkola odstawic pozniej na zakupy i mam ambitny plan zrobic dzisiaj lazanie od podstaw bez gotowych sosow wiec zobaczymy co z tego wyjdzie ;)
 
reklama
Cześć Dziewczyny, oj widzę, że wczoraj był zły dzień. My też usypialiśmy psa i też był z nami 13 lat... Ale niestety było już trzeba... Będzie go Strasznie brakować.... Zwłaszcza rodzicom bo był u nich od kilku lat (2 bloki dalej aż).. Dziś tata dzwonił, że miał okropny poranek jak szedł się myć a tam Shanti nie stała obok.. Ech nasz Boryś też od razu wczoraj zauważył, że koszyka nie ma... I mu powiedzieliśmy, że poleciała z koszykiem do chmurek... Ech ech


A tak dopytam bo widzę, że choroby się szerzą z - co można brać na nieżyt nosa w ciąży? Bo ja mam tak zatkany nos, że spać nie mogę

I jeszcze jedno, czy któraś z was miał cc i udało się urodzić drugi raz sn, lub na taki plan? Pytam o te z was, które w kraju naszym rodzą...


Miłego dnia
Ja pierwszegobsyna rodzilam przez cc teraz bym chciala naturalnie bede rodzic w rzeszowie w pro famili, ale ostatecznie decyzja bd zalezala od lekarza i staram sie nie przywac mysli do ktoregos konkretnego porodu bo wiem ze wszystko jest mozliwe
 
Do góry