reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

Milania, moja mama rodziła oba razy w Żeromskiego i też mówiła że spoko. Ja w sumie ten ujastek to tak bardziej z poleceń koleżanek bo i przy sn szyją tymi nićmi co w ginekologii estetycznej, i przy cc też nie było powikłań u 3 moich koleżanek.
I w ogóle to może uda nam się we 3 rodzić w tym samym terminie i spotkać na sali [emoji14] przypomnicie na kiedy macie termin? Ja 8 maja
 
reklama
@Milania12 pytalam o szpitale, bo pierwszego syna urodziłam poza granicami, nie znam krakowskich szpitali, a przynajmniej nie od strony położniczo-ginekologicznej :) jeszcze trochę czasu pozostało do rozwiązania, ale jestem osobą która lubi mieć wszystko w miarę zaplanowane i pod kontrolą, więc wolałabym wiedzieć co i jak :)
 
Mam nadzieje ze przeżyją jakaś ta ciąże..
Tez taka przewrażliwiona byłaś ?

Chyba nawet jeszcze bardziej [emoji16]
Pamietam jak gdzies przeczytalam w necie, ze nie powinno sie pic w ciazy wody gazowej, tak spanikowalam, ze zadzownilam do swojego lekarza, bo ja pilam tylko gazowana, on oczywiscie wysmial mnie, teraz sama z tego sie smieje, to chodzilo o mozliwe wzdecia, ktore w ciazy, wiadomo sa uciazliwe, a ja sobie wkrecilam, ze niewiadomo jaka krzywde robie dziecku ta woda gazowana, nawet przez mysl nie przeszly mi wzdecia [emoji23] tak to juz mozg kobiety ciężarnej dziala, albo szwankuje [emoji12]
Takich absurdalnych rzeczy bylo mnóstwo, w ogole to mialam obsesje, ze ktos na ulicy przez przypadek uderzy mnie w brzuch, ciagle gdzies sie zasłaniałam, bo wydawalo mi sie ze nikt nie uważa i inne takie.
 
Jak czytam Twoje posty, to widze siebie w pierwszej ciazy [emoji4]
Ann potwierdzi [emoji23]
Haha, oj tam każdy kiedyś byl/jest/bedzie w pierwszej ciazy. Nie wie sie wielu rzeczy. Ja tez pakietam swoja pierwsza ciaze i to jak chlonelam każda informacje przeczytana tu na forum. Teraz wiem, że każda wiedzę trzeba przecedzić grubym sitem. Ale nie zaszkodzi pytać. Bo po to tu jesteśmy. Jak ktoś nie chce odpisać może omijać posty [emoji6]
 
Witam,
@kari21 a może ona ogarnia babyboom?

Ja jestem po wizycie i przezierność jest na górnej granicy normy pobrali mi krew na pappa i czekam na wyniki które mam w środę za tydzień odrazu mam też umówiony konsultacje z genetykiem. A także dostałam skierowanie na echo serca dziecka w 20 tyg wiec mam jescze tydzień stresu. Jedyne co mnie zastanawia to usg robione 2 tyg temu było wszstko ok a teraz takie rzeczy nie wiem co myśleć. Dziś było na granicy robione usg bo mam 13w6d wiec ostatni dzień gdy się wykonuje pomiar. Ehhh
Chyba sobie odpuszczam te zamartwianie bo tylko glowa od tego boli, a i tak nic to nie zmieni co ma być to będzie.
Sorry ze nic więcej nie napisze ale jakoś weny niemam idę się ogarnąć i spadam spać.

Trzymam kciuki :) i nie przejmuj się tą przeziernoscia bo to już faktycznie ostatni dzień na zrobienie tego usg i dzidziołek może po prostu już duży ;) ale tydzień nerwów niestety przed tobą...

Co do paniki to ja jestem mistrz w tym temacie, tylko wolę wam nie pisać o wszystkim, co pomyślicie że zwariowałam :p a o tej wodzie gazowanej to dobre jest, bo sama miałam obawy czy wolno :p
 
Dziewczyny - jesteście mega :D 60 stron mialam do nadrobienia, gaduly :D

Cieszę się razem z Wami z pozytywnych wyników prenatalnych <3

Witam się z nowymi majowkami ;)

Ja się ostatnio czułam w kratkę, z przewagą bóli głowy ... choć mnie przez cale życie chyba ani razu głowa nie bolala... Dziś pierwszy dzień po urlopie i martwiłam się, czy dam radę, ale było nieźle.
Od kilku dni bolą mnie łydki, tak jakby po skurczu, ale skurczy nie miałam oraz uda ... jakby zakwasy. Miewacie takie bóle?

Ja startowałam z waga 70 kg, ale po miesiącu spadłam na 68, teraz mam raptem pół kilo więcej (a dziś jest dokładnie 13 tc)

Idę do tematu wyprawkowego, bo dzisiaj trafiło mi się ogłoszenie na elektroniczną nianię za 35 euro, podobno nowa :D No i chętnie popatrzę na wózki jakie wybieracie oraz opinie i na co warto zwrócić uwagę. Niby wybraliśmy już wózek, ale kto wie ;)
 
@KyRaA ja za to w ciąży poznałam co to zgaga... Nigdy nie miałam wcześniej... Co do bólu nóg ja mam tak i to często. Takie wrażenie ciężkości, jakbym przebiegła maraton. Najgorsze ze nie przechodzi po nocy.... Na szczęście w tej ciąży miała tak tylko 2 razy i po dwóch dniach przeszło samo, bo nie odważę się teraz na te maści typu lioton itp. Mi pomagały zawsze ciepłe kąpiele w wannie, z płynem albo solą do kąpieli. Ale teraz też się nie odwazylam.... Spróbuj leżeć z nogami trochę wyżej niż biodra, to powinno trochę pomóc
 
reklama
Milania, moja mama rodziła oba razy w Żeromskiego i też mówiła że spoko. Ja w sumie ten ujastek to tak bardziej z poleceń koleżanek bo i

Ja tez 8 maja z tym że ja na pewno zamelduje sie w Żeromskim, tam już wiem czego się spodziewać to chociaż tyle mniej stresu i tak hak pusalam wcześniej opieka naprawdę dobra, chociażby same odwiedziny nikt nikomu nic nie ograniczał nawet w środku nocy mąż do pani obok przyszedł cichutko siedział i pielęgniarki nic nie mówiły
Koleżanka rodzila w narutowiczu. I w dzień odwiedziny tylko 12-14 koniec, a juz jak ktos mial powikłania lub cis tam to zakaz ....masakra o przeciwbólowe doprosic sie nie mogła itp....na siemieradzkiego jest super, wiele osob cheali, tylko dla mnie to bez sensu bo to szpital w centrum...nawet nie ma gdzie samochodu zaparkować...
 
Do góry