reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

Ja juz po wizytach usg prenatalne wszystko super wiec sie ciesze. Badanir z krwi tez robilam ale 4 razy 3 rozne pielegniarki mnie kuly bo mam slabe zyly i nic nie chcialo leciec.
Dzidzia slicznie mi machala rączka i juz taka duza pokaze zdjecie na wizytowym wątku później.
Termin jednak na 15.05. Dostalam juz l4 i lekarz kazal brać acard dla lrpszego ukrwienia łożyska


Super wieści !
Ja też mam takie cudne żyły niestety.... więc znam to doskonale
 
reklama
Gratulacje dziewczyny.
U mnie zawsze zyly jakby stworzone do pobierania krwi, zawsze slysze "jakie pani ma piekne zyly" od pielegniarek [emoji23] tak ze komplement roku
 
Gratulacje dziewczyny.
U mnie zawsze zyly jakby stworzone do pobierania krwi, zawsze slysze "jakie pani ma piekne zyly" od pielegniarek [emoji23] tak ze komplement roku
Lepiej tak, niż tak jak u mnie w szpitalu gdy muszą wenflon założyć. gdy po 10 próbie słyszę " Jezus Maria udało się " ;-)
 
Wspolczuje, nienawidze igiel, nir wiem jakbym ja to przezyla. Pamietam jak rodzilam mlodszego syna i pielegniarka sie uparla walnac mi wenflon w dlon i do tego wziela za duza igle. Mrczyla sie ponad 10 min i zrobila mi 2 wielkie siniaki a ja myslalam ze dziure w scianie wygryze z bolu i stresu
 
Ciazowe ciuchy sa tez w Zarze, Next, C&A to na pewno. Więcej nie patrzyłam. Ale na pewno inne sklepu tez maja takie dzialy z tym ze to raczje internetowe. A biustonosz to ja bym radzila kupic w malym sklepie z bielizna w twoim miescie. Tam nie zawsze sa za miliony, a o wiele lepiej dopasowane niz w sieciowce.

Ja miałam fajne biustonosze do karmienia za ok 50 zł jakaś chyba polska firma. Fakt że się zniszczyły no ale miałam je tylko dwa i nosiłam je najpierw non stop dwa miesiące po pierwszym porodzie, a potem dużo dłużej po drugim porodzie.
Więc miały prawo za taka cenę, ale mega wygodne. Może to wlasnie te z Alles.

Katie_ gratuluję syneczka [emoji7]
Opisz coś więcej wizytę w wątku wizytowym.

Zniewolona super, idę poczytać o wizycie [emoji4]
 
Z Zara ciazowa mnie zaskoczylas.

Alles chyba też coś ponad 120 zlotych. Myślę że to mogła być Gaia lub Vena.

Ja mam 65 J więc biust mega wymagajacy dobrego stanika.
 
Rossiczka ani to ani to. Jeszcze w drugiej ciąży chciałam je kupić i znalazłam w Internecie takie same, ale teraz nie znajduje bo to modele sprzed 4 lat więc nie mam pojęcia. Ale w Internecie były po 54zl więc mega tanio, one były takie miękkie, ale z fiszbinami. Dla mnie fajne były. Ale już ich pewnie nie znajdę drugi raz.
Zaraz ma dział Mama na pewno w Internecie. Ceny powalaja i stosunkowo H&M tani jest [emoji16]
 
Ann może więc Ava ? ;-) aż lecę zare zobaczyć. Ja często coś w zalando ciazowego zamawiam ;-) jak są promocje oczywiście


Witam nowa mamusie :-)
 
reklama
Cześć Dziewczyny, jesteśmy po badaniach wszystko ok, przeziernosc ,1.9 na pappa muszę zaczekać....i prawdopodobnie czekamy na drugą dziewczynkę trzymam kciuki za resztę
Bardzo proszę poleccie jakies fajne biustonosze, musza byc wygodne takie na co dzień
 
Do góry