reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

@Violett 13 sierpnia to pierwszy dzień ostatniej miesiączki.
Kochana u mnie 20 sierpień pierwszy dzień ostatniej miesiączki i ja mam termin na 27 maja. U Ciebie ciąża 7 dni starsza wiec termin na ok 20 maja; )
Staram się nie denerwować tylko tak bardzo chcę żeby było dobrze
Wiadomo ze się martwisz ale maleństwo to czuje. Jesteście w szpitalu pod dobra opieka.co mowa lekarze ?
 
reklama
Tak, to moja pierwsza ciąża :) Może taki mój urok, wcale mi to nie przeszkadza :)

@Nikooś, @izabell96 dzięki za odpowiedz! :* Mnie martwi moje podwyższone TSH, wiem ze w ciąży nie powinno przekraczać 2,5 a moje jest na poziomie 6,5. Co prawda dostałam większa dawkę, ale moja endo mówi, ze nic się nie dzieje i wszystko na spokojnie.. Ja natomiast słyszałam, ze powinnam natychmiast to szybko zbijać.. No i teraz nie wiem? Zmieniać endo czy rzeczywiście spokojnie zaczekać i powoli zbijać?
Ja mam Hashimoto, mój endo mówi że w ciąży tsh powinno być w okolicy 1,5, poziom 2 uważa się za maksymalny. Więc jak najbardziej do zbicia u Ciebie
 
Witam nowe dziewczyny
Ja niestety z doskoku, ostatnio.na nic czasu nie mam, z niczym się nie wyrabiam. A jeszcze mąż remont wymyślił ...
 
Coś mi wyżej post ucięło, chciałam napisać, że wczoraj nie miałam plamień i już tak się cieszyłam, a dziś znowu się zaczęło, tak jak w szpitalu, i znowu mam przez to doła, mąż mówi, że powinnam się przyzwyczaić, bo mam tak od prawie 2 tygodni i że w szpitalu mówili,że nawet do 14 tc może tak być, niby to wszystko wiem, ale ja przecież zwariuję przez ten czas, zapytałam męża co myśli o tym detektorze tętna, ale wybił mi to z głowy :-/ sama nie jestem przekonana, więc nie kupię raczej. Wizytę mam dopiero 26 października, odliczam tylko dni, czy wy też tak to wszystko przeżywacie, czy tylko ze mną coś nie tak, w nocy budzę się zwykle raz na siku, wczoraj się popłakałam jak słuchałam piosenki.
 
@Violett: według różnych kalkulatorów od 17 (wg preglife) do 27 (Moja Ciąża na windows) maja mi wychodzi, dlatego nie podaję żadnej przybliżonej daty dopóki nie będę miała jakiegoś dokładniejszego usg, gdzie chociaż zmierzą mm fasolki ;) Maj mi wystarczy, zwłaszcza że los lubi płatać figle ;)
Mąż się sfiksował totalnie i chcieliśmy rodzicom na święta dopiero powiedzieć, ale jednak jak pojedziemy na urlop to wręczymy exploding box z wierszykiem, w którym się zakochałam <3
IMG_3991.JPG
 
@Lena0908 mój endo mi powiedział ze jak najszybciej trzeba zbić mam dodatkowo jod w tabletkach z zleceń zero stresu i zadnych ciężarów nie nosić. A wcześniej jak chodziłam do innego to taki lekarz ze nawet mi nie wprowadził eutyroxu tylko milion badań kazał zrobić, dlatego bez wahania zmieniłam. Ten tylko zapytał dlaczego tamten nic nie wprowadził ehhh lekarze.

@KyRaA świetny pomysł z tym wierszykiem

@Iwona90 witaj
 
reklama
Dzięki na odpowiedz dziewczyny! Za jakieś 2tyg mam powtórzyć badania, jeśli się niewiele zmieni, to lecę szukać kogoś innego i dla pewności mino wszystko skonsultuje się z kimś innym :)

@KyRaA ojeju! Jakie piękne!
 
Do góry