reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

Ann, samopoczucie po usg nieporównywalnie lepsze. Dziś zaczynam 12tydzien wiec jestem spokojna. Monitor raz na kilka dni tez pomaga [emoji6] Mnie czas leci okrutnie szybko ale ja pracuje wiec dzień jak codzień. Olka odstawiliśmy godzinę temu do dziadków a my jedziemy na zakupy spożywcze do Szwecji. Dużo tam polskich produktów a ja nareszcie znów zaczynam mieć apetyt wiec się obkupię w pyszności [emoji39] Potem wracamy do teściów i u nich przenocujemy także fajnie bo wolne od małej marudy przez calutki dzień.

Lena, to twoja pierwsza ciąża? Bo ja w pierwszej nie siklalam wcale częściej niż zwykle i to do samego porodu. Teraz od pierwszych tygodni mam parcie niemalże co chwile a nocy nie prześpie bez dwu-trzykrotnego wstawania na siku.

Tak, to moja pierwsza ciąża :) Może taki mój urok, wcale mi to nie przeszkadza :)

@Nikooś, @izabell96 dzięki za odpowiedz! :* Mnie martwi moje podwyższone TSH, wiem ze w ciąży nie powinno przekraczać 2,5 a moje jest na poziomie 6,5. Co prawda dostałam większa dawkę, ale moja endo mówi, ze nic się nie dzieje i wszystko na spokojnie.. Ja natomiast słyszałam, ze powinnam natychmiast to szybko zbijać.. No i teraz nie wiem? Zmieniać endo czy rzeczywiście spokojnie zaczekać i powoli zbijać?
 
reklama
Hej dziewczyny jestem tu zalogowana pierwszy raz :) jestem w 7 tyg ciąży termin mam na maj, wczoraj wylądowałam w szpitalu bo plamiłam dosyć, mam odklejoną kosmòwkę :( czy to coś groźnego? Strasznie się martwię
 
Hej dziewczyny jestem tu zalogowana pierwszy raz :) jestem w 7 tyg ciąży termin mam na maj, wczoraj wylądowałam w szpitalu bo plamiłam dosyć, mam odklejoną kosmòwkę :( czy to coś groźnego? Strasznie się martwię
Cześć Iwona:-) niestety bedziesz musiała przelezec ciaze zeby nie stalo sie nic zlego. Wazne ze jestea teraz pod specjalistyczna opieka. Odpoczywaj duuuzo i nie stresuj sie bo dzieciatko odczuwa to razem z Toba. Glowka do gory:-)
 
A myślisz że są jakieś szanse że się to sklei? Dostałam zwiększona dawkę duphaston do 3 razy na dzień. To pierwsza moja ciąża. Wczoraj z nerwów się popłakałam .
 
A ty na kiedy masz termin?? ;)
Jeszcze nie wiem, bo na pierwszej wizycie, którą miałam w poniedziałek, jedynie położna sprawdziła czy w ogóle jestem w ciąży i czy serduszko bije. Nic nie sprawdzała, nie mierzyła. Nawet mi nie robiła żadnych pomiarów. W czwartek idę na wywiad, a w piątek znowu będzie usg, więc może wtedy się dowiem coś więcej. Na szczęście udało mi się wczoraj umówić na wizytę w PL na 25 października i liczę, że wtedy normalnie z kimś pogadam ;)

@izabell96 - w takim razie rozpocznę smarowanie, bo to faktycznie pierwsza ciąża ... chociaż mam trochę tłuszczyku i trochę lat na karku, więc skóra już nie taka napięta ;)
 
Hej dziewczyny.

Ja niestety weekend pracujacy.
Wczoraj byłam ze znajomymi na kolacji i stwierdzam że Nie nadaje się już na takie wyjscia, bo o godzinie 21 juz usypialam na siedząco.
Z milszych rzeczy to mijają mi mdłości. Mdli mnie jak jestem głodna a tak to funkcjonuje całkiem normalnie i wrócił ni apetyt; )

Cześć dziewczyny, można dołączyć?;) to moja druga ciąża termin na 28 maj, wizytę u lekarza zaliczyłam w poniedziałek serduszko już biło:) pozdrawiam
Super! Rośnijcie zdrowo ;) ja mam termin na 27 maj;)
Hej dziewczyny jestem tu zalogowana pierwszy raz :) jestem w 7 tyg ciąży termin mam na maj, wczoraj wylądowałam w szpitalu bo plamiłam dosyć, mam odklejoną kosmòwkę :( czy to coś groźnego? Strasznie się martwię
Hej! Dobrze ze jesteś w szpitalu tam się Wami zajma jak należy. Pewnie będziesz musiała leżeć jak kosmowka się okleja ale czego się nie robi dla maleństwa. Nie denerwuj się bo czuję to maluszek
 
Jeszcze nie wiem, bo na pierwszej wizycie, którą miałam w poniedziałek, jedynie położna sprawdziła czy w ogóle jestem w ciąży i czy serduszko bije. Nic nie sprawdzała, nie mierzyła. Nawet mi nie robiła żadnych pomiarów. W czwartek idę na wywiad, a w piątek znowu będzie usg, więc może wtedy się dowiem coś więcej. Na szczęście udało mi się wczoraj umówić na wizytę w PL na 25 października i liczę, że wtedy normalnie z kimś pogadam ;)

@izabell96 - w takim razie rozpocznę smarowanie, bo to faktycznie pierwsza ciąża ... chociaż mam trochę tłuszczyku i trochę lat na karku, więc skóra już nie taka napięta ;)
A kiedy miałaś ostatnia miesiaxzke?
 
Jeszcze nie wiem, bo na pierwszej wizycie, którą miałam w poniedziałek, jedynie położna sprawdziła czy w ogóle jestem w ciąży i czy serduszko bije. Nic nie sprawdzała, nie mierzyła. Nawet mi nie robiła żadnych pomiarów. W czwartek idę na wywiad, a w piątek znowu będzie usg, więc może wtedy się dowiem coś więcej. Na szczęście udało mi się wczoraj umówić na wizytę w PL na 25 października i liczę, że wtedy normalnie z kimś pogadam ;) Wg. apki PregLife jest to mój 10 tydz (9+1), według usg było ok. 8 tygodnia.

@izabell96 - w takim razie rozpocznę smarowanie, bo to faktycznie pierwsza ciąża ... chociaż mam trochę tłuszczyku i trochę lat na karku, więc skóra już nie taka napięta ;)
Termin mam na maj
 
reklama
Hej dziewczyny.

Ja niestety weekend pracujacy.
Wczoraj byłam ze znajomymi na kolacji i stwierdzam że Nie nadaje się już na takie wyjscia, bo o godzinie 21 juz usypialam na siedząco.
Z milszych rzeczy to mijają mi mdłości. Mdli mnie jak jestem głodna a tak to funkcjonuje całkiem normalnie i wrócił ni apetyt; )


Super! Rośnijcie zdrowo ;) ja mam termin na 27 maj;)

Hej! Dobrze ze jesteś w szpitalu tam się Wami zajma jak należy. Pewnie będziesz musiała leżeć jak kosmowka się okleja ale czego się nie robi dla maleństwa. Nie denerwuj się bo czuję to maluszek
Staram się nie denerwować tylko tak bardzo chcę żeby było dobrze
 
Do góry