reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

Co do spania, u nas niestety na dana chwile sa 3 pokoje wiec sila rzeczy lozeczko bedzie z nami dluuuzszy czas. Ale mi to nie przeszkadza. Moj mlodszak tez zaczal przesypiac noce w wieku 3-4 lat, do dzis a ma 5.5 przychodzi do mnie w nocy. Karmilam go piersia i na poczatku budzil sie co godzine wiec tylko dostawka do lozka wchodzila w gre bo bym sie wykonczyla wstawac a tak czesto karmilam na spiocha czasem zapominajac czy wogole karmilam. Automatycznie juz go dostawialam do piersi i razem zasypialismy. Starszy byl od poczatku na butli i wstawal co 3h a i tak wspominam ten czas jak z koszmaru, nie za bardzo chcial jesc, slabo przybieral na wadze jako ze juz mial problemy z napieciem miesniowym, musialam wstac, przebrac, wybudzic, nakarmic na sile i zanim zdazylam sie polozyc to juz byl czas kolejnego karmienia.
 
reklama
Dziewczyny mam do was pytanie.. czy wy macie tez takie zaparcia znaczy ja już w toalecie nie byłam z 3 dni..

Jak się czujecie dzis..
ja rano czułam się w miarę później głowa mnie zaczęła bolec mąż zrobił obiad tez mi tak średnio wszedł.. czekałam aż tylko będę mogła się zdrzemnąć
 
Dziewczyny mam do was pytanie.. czy wy macie tez takie zaparcia znaczy ja już w toalecie nie byłam z 3 dni..

Jak się czujecie dzis..
ja rano czułam się w miarę później głowa mnie zaczęła bolec mąż zrobił obiad tez mi tak średnio wszedł.. czekałam aż tylko będę mogła się zdrzemnąć
u mnie też raz na kilka dni, za to ciągle mam gazy :-(
 
Mój synek zaczął przesypiać całe noce jak miał ok 1,5 roku. A po 2 urodzinach zaczął się budzić w nocy na siku ;-) dalej śpi w naszej sypialni, w swoim łóżeczku.
 
Za to ja dzisiaj czuję się naprawdę DOBRZE [emoji39] Był dziś spacerek, byli też goście ale wyjątkowo nie czułam się taka zmęczona jak zazwyczaj.
Mam za to mega stresa bo jutro muszę obwieścić w pracy "radosną " nowinę o mojej ciąży [emoji850]
 
reklama
Za to ja dzisiaj czuję się naprawdę DOBRZE [emoji39] Był dziś spacerek, byli też goście ale wyjątkowo nie czułam się taka zmęczona jak zazwyczaj.
Mam za to mega stresa bo jutro muszę obwieścić w pracy "radosną " nowinę o mojej ciąży [emoji850]

Ja tez się stresowałam.. ale pogratulowali i nic więcej nie mówili...
może nie będzie tak zle?
Ja wczoraj czułam się nawet dobrze.
A dzis głowa mnie boli cały dzien.. i jakoś słabo się czuje..
 
Do góry