reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

Ja tez się stresowałam.. ale pogratulowali i nic więcej nie mówili...
może nie będzie tak zle?
Ja wczoraj czułam się nawet dobrze.
A dzis głowa mnie boli cały dzien.. i jakoś słabo się czuje..
Współczuję tego bólu głowy [emoji17] Może jutro będzie lepiej? Ogólnie początki ciąży to taka huśtawka WSZYSTKIEGO. Raz jest super a za chwilę lądujesz z głową w sedesie [emoji55]
 
reklama
Za to ja dzisiaj czuję się naprawdę DOBRZE [emoji39] Był dziś spacerek, byli też goście ale wyjątkowo nie czułam się taka zmęczona jak zazwyczaj.
Mam za to mega stresa bo jutro muszę obwieścić w pracy "radosną " nowinę o mojej ciąży [emoji850]
doskonale cię rozumiem, bo pamiętam że też się stresowałam, trzymam kciuki, żeby wszyscy zachowali się jak należy
 
Współczuję tego bólu głowy [emoji17] Może jutro będzie lepiej? Ogólnie początki ciąży to taka huśtawka WSZYSTKIEGO. Raz jest super a za chwilę lądujesz z głową w sedesie [emoji55]

Oby przeszło przed ciąża często mnie bolała głowa.. teraz jestem w 10 tyg i pierwszy raz mnie boli.. nie jest to przyjemne
Dokładnie tak huśtawka taka jeden dzien super się czujesz a drugi dzien nie do życia.. podobno najgorszy pierwszy trymest zobaczymy..
 
Dziewczyny a jak u Was w menu teraz z octem? Oczywiście nie spirytusowym, ale jabłkowym i nie do picia, a jako przyprawa? Dodaje pół łyżeczki płaskiej sobie do mizerii i do zupy klopsowej. Niby w książeczce z przepisami dla ciężarnych, którą dostałam na początku ciąży był przepis gdzie użyto octu jabłkowego, ale nadal mam jakieś wyrzuty sumienia.. W dodatku chodzi za mną ogórek konserwowy, śledzik w occie, buraczki itd. Same octowe i staram się tylko jedną z tych rzeczy w ciągu dnia.
 
Ja dzisiaj na śniadanie wciągnęłam kawałek bagietki z kiełbaska z dziczyzny majonezem i rzodkiewka, zagryzając brzoskwiniami i popijając czekolada [emoji50] I wyszedł mi dobry torcik, solenizant taaak wychwalał. A potem przesiedzieliśmy cała grupa przed konsola i graliśmy w jakieś quizy, usmialismy się jak nigdy chyba [emoji28] No i oczywiście było znowu odkurzanie całego mieszkania, bo jak młody wpadł w ciasto tak w każdym kącie okruszek [emoji39]

Teraz szybki prysznic i padam, mysle ze jak wpadnę w pościel to nawet na mojego czekać nie będę,

dobranoc wszystkim [emoji173]️ i spokojnej nocy
 
Dziewczyny, ostatnio przewijał się tu temat gorszego wyglądu w ciąży. Ja generalnie nie mogę narzekać, bo zawsze miałam problemy z cera, a w tej ciąży jest dużo lepiej :) jedyne co zauważyłam to robią mi się takie małe włókniaki na twarzy... Nie przeszkadza mi to jakoś bardzo, ale jeden zrobił się na dolnej powiece oka i to praktycznie w samym kąciku i pod samymi rzęsami. Boli a raczej piecze, za każdym razem gdy tylko dotknę choćby przypadkiem... Czytałam że często się pojawiają w ciąży, ale ten zrobił mi się chyba w piątek, w poniedziałek był już spory, a dziś mam wrażenie że jest jeszcze większy... Muszę powiedzieć o tym mojej gin na wizycie we wtorek. I zapytać czy można coś z tym zrobić, bo jest w takim miejscu że zwyczajnie mi przeszkadza...
Właśnie mój mąż zauważył "coś" u mnie na lewej górnej powiece przy zewnętrznym kąciku oka. Czy to właśnie włókniak? Mnie nie boli i póki co nie przeszkadza w niczym. Na początku myślałam, że to po prostu śpiochy z oka. Takie coś mam
oko2.jpg
 

Załączniki

  • oko2.jpg
    oko2.jpg
    205,3 KB · Wyświetleń: 1 468
Smile powodzenia!

Macie ochote na kwasne/slodkie?
emoji4.png
Z osoby, która u której po każdym posiłku musiał być deser, stałam się zupełnie nie zainteresowana słodyczami :O

Co do płci, to jestem przekonana, że będzie chłopczyk - od początku jestem nastawiona na chłopaka :D Ale ważne by było zdrowe ;) Ale o dziwo nie wiem jakie

Czy ktoras z was ma jeszcze mdlosci? Czy zostalam sama? [emoji33]
Nie wymiotuję, ale mdli mnie ciągle tak samo: na głód, na przejedzenie, na ściśnięcie brzucha (skłony), na zadyszkę (jak gdzieś pędzę i się zapomnę ;) )
 
Dziewczyny mam do was pytanie.. czy wy macie tez takie zaparcia znaczy ja już w toalecie nie byłam z 3 dni..

Jak się czujecie dzis..
ja rano czułam się w miarę później głowa mnie zaczęła bolec mąż zrobił obiad tez mi tak średnio wszedł.. czekałam aż tylko będę mogła się zdrzemnąć

Ja miałam straszne problemy z zaparciami i wzdęciami.Najpierw zrezygnowałam z białego chleba a potem zaczęłam pic na czczo wodę z miodem i cytryna. Nie wiem czy to zbieg okoliczności czy faktycznie pomogło, ale jest lepiej :)
 
Marta94 to samo nie minie musisz robić wszytko żeby się załatwić. Ja w poprzedniej ciąży miałam rekord chyba 7dni bez dwójki. To było straszne. Już piłam sok z kapusty kiszonej. A w wczoraj np jak nic przeczyscil mnie obiad w KFC heh. Jak na codzień jr się normalne jedzenie to jakaś metoda jest, aby nie za często. Ale tak serio to dużo błonnika, może woda z cytryna rano, albo świeża kawa i wtedy próbuj w toalecie. Ż dwojga złego lepiej niech Cię przeczysciniż mieć zaparcia. Bo potem tylko tylek boli, robia sie hemoroidy. Eh okropne.
 
reklama
Madzik ja w pierwszej ciazy na 2 chodzilam co kilka dni przez cala ciaze, cieszylam sie jak dziewczyny mi powiedzialy ze przed porodem jest biegunka bo organizm sie oczysza, czekalam na ta biegunke i czekalabym do teraz [emoji2]
Teraz na szczescie nie mam problemu ale za to wymioty i mdlosci.

Moj synek przez to przeziebienie nie chce spac w lozeczku, od kilku dni spi z nami w lozku, jestem taka niewyspana, ze to rekord [emoji2]
No i to jego wymuszanie w czasie przeziebienia „nie? To poloze sie na podloge i poplacze az zmienisz zdanie” [emoji23]
 
Do góry