reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Luty 2015

Mujer, cieszę się, że wszystko się wyjaśniło :)

Brzuch u mnie jest jak narazie malutki, obcy nie zauważą ciąży. Owłosienie jakie jest, takie było. Mdłości powoli odchodzą, choć czasami jeszcze są. Upały są straszne.. Mogłabym wiecznie jest owoce i słodycze ;D z TŻ wybraliśmy już nawet imiona :) Choć i tak pewnie będzie dziewczynka ;D
 
reklama
Tak sie najadlam, ze chyba nie wstane! Maz zaserwowal faszerowane papryki, a ciasto marchewkowo-orzechowe na poprawe humoru juz w piekarniku :) teraz sie przyjrzalam brzuchowi i faktycznie-pelno krotkich, ciemnych wloskow, wczesniej nie zwrocilam uwagi. Brzuszek mam rozmiarow mikro, od miesiaca waga stoi, wciaz jakies 4 kilo na minusie. Co do mdlosci, to zauwazam poprawe-w sumie pojawiaja sie tylko jak dluzej nic nie zjem.
A jeszcze co do tego chinskiego horoskopu, to z moja corcia sie zgadza. Ale teraz to wypada tak na przelomie 2 miesiecy (chinskich), wiec nie wiadomo, z lekka przewaga chlopca. Ale ciezko to okreslic jak sie nie wie kiedy dokladnie byla owulacja... w sumie wiecej chyba wnosi to, kiedy byl stosunek-w naszym przypadku przed owulacja, wiec przemawia to za dziewczynka. Mamy teraz w 16 tyg wizyte i gin powiedzial, ze raczej jeszcze nie bedzie widac plci, ze tak w 17-18 tyg Monza ja juz z duza pewnoscia okreslic.
 
No u mnie te wlosy sa okropne.. nie dosc ze dlugie to czarne.. no i najlepsze ze sa w dol od pepka..w linii.. ehhh.. jak ja pokaze brzuch na usg?
 
Witam lutóweczki :)
Obserwuję forum od jakiegoś czasu i postanowiłam do was dołączyć :) Wczoraj wkroczyłam w 13 tc i mam juz dwóch rozrabiaków w wieku 7 i 11 lat.
 
Iceka witaj ... rozgość się !!!

Mujer jejuniu przegapiłam Twój post ...jakim cudem??? !!! Kochana ale się cieszę ... wiedziałam że będzie dobrze , że to jakaś koszmarna pomyłka !!! Uffffffff

Monikamarcina
jak od pępka w dół to normalne ... może zabarwić się nawet skóra tworząc linea nigra - kreskę ciemną od pępka w dół !!!
A ja kłaczki mam na całości ... małpieję ???
 
reklama
Mi też więcej włosów urosło, ale teraz bardziej martwię się bo byłam dziś u gin z bólem brzucha okazało się że pękła mi torbiel na jajniku :( nie daje mi to teraz spokoju
 
Do góry