reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Luty 2015

Vanilijka 3maj sie. Wiem ze latwo powiedziec...ale pozytywne myslenie czyni cuda. Dzidzia jest bezpieczna i napewno latwo sie nie da wyrzucic z takiego milego domku. BEDZIE DOBRZE !
 
reklama
Może załóż swój temat tu na forum, a nuż ktoś miał podobny problem. Może Cię to uspokoi.

Trzymam za Was kciuki :*

Wiem, że nie ma co mówić, nie stresuj się, bo to nic nie da, wiem po sobie i ostatnich przeżyciach. Każdy pocieszał, a i tak strach był.
Ale wiem, że będzie dobrze. Wszystkie urodzimy w lutym, zdrowe dzieciątka :)
 
miałam w pierwszej ciąży posterisan i muszę powiedzieć że nawet pomógł... na razie problem nie powrócił:tak:
 
Maagsiaa mnie też zaczął męczyć ten problem :-( Ja na razie zmieniłam dietę i dodatkowo zajadam dużo śliwek, ale jeśli to nie pomoże to czytałam, że dziewczyny stosowały czopki glicerynowe albo maści. ;-)
 
Pojadę do apteki, może mi coś poradzą :)
Leżę z Milą w łóżku i odpoczywamy (już z samego rana haha) :p Te uśmiechy Małej to istny cud świata! Aż na serduszku cieplej ;)
Byłam wczoraj odwiedzić ciotkę i półtoramiesięcznego Misiałka, biedny ma non stop kolki, trzymałam Go,ale zaraz oddałam, bo mi samej chciało się płakać :( i tak w dzień i w nocy, wszystkue leki wypróbowane i nic :O jedyne wyjście jechać do Czech po LEFAX, gdyż u Nas nie ma tych kropelek a ponoć bardzo skuteczne :) Więc w sobotę wybieramy się do Naszych czeskich sąsiadów, pół h drogi :D
Aa! Mia£am Wam powiedzieć co mi się dziś śniło, otóż śniło mi się, że byłam u gina nieogolona, jaaaaki wstyd mnie prześladował w tym śnie po tym jak kazał mi się rozebrać do badania hahaha

Jak się dziś czujecie? :*
 
Dzień dobry :) dzisiaj nie najlepiej, jakoś czuje się zmęczona chyba przez te upały:/ jest mi słabo i ciężko, do tego czuje jakieś kłucie tylko nie wiem gdzie dokładnie, czy to w przewodzie moczowym czy gdzie:/już się zaczełam tym stresować:-(
 
reklama
Hejo ;-)
no upały dają się we znaki...

Anikaaaa jakby to od pęcherza to ja biorę Urosept drażetki, bo miałam jakieś bakterie w moczu i mi doktorka zaleciła, choć żadnych dolegliwości nie miałam. W razie "W" gdybyś potrzebowała to lekarze w ciąży go przepisują, jest bez recepty. A może pomóc.
ja mam się całkiem dobrze :tak: wczoraj delikatnie mnie przymuliło na wieczór bo ugryzłam od Męża hamburgera jakoś mi ten sos chyba nie siadł :-p poza tym jest ok :tak:
piekę dziś ciacho z jagodami, bo chodzi za mną już od 3 dni, już nie mogę wytrzymać :-D

dobrego dnia!! :tak:
 
Do góry