reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2024

Ja dziś prosto z gabinetu USG wylądowałam na patologii ciąży. Jeden z chłopców jest w 21 centylu a drugi w 6 (2400/2000g)
Mają sprawdzać czy łożysko nie daje rady, czy to jest jego "uroda".
Mam być co najmniej 3 dni bo będą sprawdzać przepływy. Mam nadzieję że będzie ok i jeszcze wrócę do domu w jednym pakunku
Mam nadzieje ze to jedynie blad pomiaru… przy dwojce zapewne nie latwo jest zwlaszcza ba tym etapie zrobic to dokladnie..
Ale lepiej sprawdzic!! Mam nadzieje ze szybko Was uspokoją!
 
reklama
Ja dziś prosto z gabinetu USG wylądowałam na patologii ciąży. Jeden z chłopców jest w 21 centylu a drugi w 6 (2400/2000g)
Mają sprawdzać czy łożysko nie daje rady, czy to jest jego "uroda".
Mam być co najmniej 3 dni bo będą sprawdzać przepływy. Mam nadzieję że będzie ok i jeszcze wrócę do domu w jednym pakunku
Trzymamy kciuki by wszystko było ok i to taka uroda♥️
 
Ja dziś prosto z gabinetu USG wylądowałam na patologii ciąży. Jeden z chłopców jest w 21 centylu a drugi w 6 (2400/2000g)
Mają sprawdzać czy łożysko nie daje rady, czy to jest jego "uroda".
Mam być co najmniej 3 dni bo będą sprawdzać przepływy. Mam nadzieję że będzie ok i jeszcze wrócę do domu w jednym pakunku
Witaj :) Trzymam kciuki, żeby pobyt był chwilowy. Na pocieszenie - ja już na patologii ciąży po raz drugi i teraz już chyba do porodu. Chcą spróbować zaczekać do 37 tc i kończyć ciążę. Ale może być wcześniej, obecnie jestem w 34+2.
 
Witaj :) Trzymam kciuki, żeby pobyt był chwilowy. Na pocieszenie - ja już na patologii ciąży po raz drugi i teraz już chyba do porodu. Chcą spróbować zaczekać do 37 tc i kończyć ciążę. Ale może być wcześniej, obecnie jestem w 34+2.
O rety
A dlaczego ? Z jakiego powodu?
Ja dziś prosto z gabinetu USG wylądowałam na patologii ciąży. Jeden z chłopców jest w 21 centylu a drugi w 6 (2400/2000g)
Mają sprawdzać czy łożysko nie daje rady, czy to jest jego "uroda".
Mam być co najmniej 3 dni bo będą sprawdzać przepływy. Mam nadzieję że będzie ok i jeszcze wrócę do domu w jednym pakunku
i jak sytuacja? Cos wiadomo dzisiaj?
✊🏻
 
Dziękuję Wszystkim za słowa wsparcia 😘
Dziś sprawdzali przepływy pomiędzy dziećmi a łożyskami. Wyniki podobno w granicach normy.
Jeśli będą odchylenia poczekają do 36 tygodnia i poród.
Dziś jestem 35+2, i bardzo bym chciała jeszcze wrócić do domu!
 
Dziękuję Wszystkim za słowa wsparcia 😘
Dziś sprawdzali przepływy pomiędzy dziećmi a łożyskami. Wyniki podobno w granicach normy.
Jeśli będą odchylenia poczekają do 36 tygodnia i poród.
Dziś jestem 35+2, i bardzo bym chciała jeszcze wrócić do domu!
Powodzenia.:)
 
Witam. Nieśmiało się przyłączam, mam 34 lata i termin na 21 luty. Od tygodnia dopadł mnie stres związany z cc, gdyż jest podejrzenie łożyska wyrośniętego 😔
witaj
To na podstawie usg podejrzewaja?
Bedziesz pod opieka lekarzy, beda wiedziec czego sie spodziewac! A cc mialas rowniez wczesniej planowane? Czy sn? To Twoja pierwsza ciaza?
 
reklama
witaj
To na podstawie usg podejrzewaja?
Bedziesz pod opieka lekarzy, beda wiedziec czego sie spodziewac! A cc mialas rowniez wczesniej planowane? Czy sn? To Twoja pierwsza ciaza?

3 ciąża, pierwszy poród sn, 2 CC. W 2 ciąży wrośnięte łożysko i teraz też podejrzewa. Najgorszy scenariusz zapowiada, że od razu przy CC zostanie wykonana histerotomia.
 
Do góry