reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2024

Dziewczyny mam pytanie jak Wasze brzuchy w nocy/po obudzeniu?
Mój tak od tygodnia może nieco dłużej jest twardy całą noc, nie mam skurczy a on jest strasznie twardy. Tak samo jakiś czas po obudzeniu.
No i przy każdej próbie zmiany pozycji boli bardzo.
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie jak Wasze brzuchy w nocy/po obudzeniu?
Mój tak od tygodnia może nieco dłużej jest twardy całą noc, nie mam skurczy a on jest strasznie twardy. Tak samo jakiś czas po obudzeniu.
No i przy każdej próbie zmiany pozycji boli bardzo.
Mój też twardnieje co chwilę mimo że leki biorę . Do tego od wczoraj tak kuje mnie w kroczu że umożliwia mi to chodzenie. Modlę się żeby wytrzymać do 24 stycznia
 
Dziewczyny mam pytanie jak Wasze brzuchy w nocy/po obudzeniu?
Mój tak od tygodnia może nieco dłużej jest twardy całą noc, nie mam skurczy a on jest strasznie twardy. Tak samo jakiś czas po obudzeniu.
No i przy każdej próbie zmiany pozycji boli bardzo.
Mnie też boli, przy zmianie pozycji często i jest większy i twardszy, ale tłumaczę sobie to tym, że mała ma coraz mniej tam miejsca i brzuch cały się napina. Czasem ciągnie mnie z jednej strony pod brzuchem.
 
Dziewczyny mam pytanie jak Wasze brzuchy w nocy/po obudzeniu?
Mój tak od tygodnia może nieco dłużej jest twardy całą noc, nie mam skurczy a on jest strasznie twardy. Tak samo jakiś czas po obudzeniu.
No i przy każdej próbie zmiany pozycji boli bardzo.
ja mam to samo od dawna… lekarz powiedział, że to normalne. Nie biorę żadnych leków. Jak pochodzę dłużej to też jest cały twardy i boli. Lekarz kazał wtedy położyć się na lewym boku i odpocząć.
 
U mnie tez ciągle twardnieje, zwłaszcza, że jestem aktywna. W nocy mały śpi więc ok. U mnie twardnieje też np po jego szalonych ruchach kiedy leżę (czasem).
Leków też nie biorę. Za tydzień będzie 36 tygodni więc już bez stresu.
Przy przewracaniu z boku na bok z kolei czuję ból spojenia łonowego. Ale bez tragedii. Za to poruszam się już jak buka😂
 
reklama
Ja dziś prosto z gabinetu USG wylądowałam na patologii ciąży. Jeden z chłopców jest w 21 centylu a drugi w 6 (2400/2000g)
Mają sprawdzać czy łożysko nie daje rady, czy to jest jego "uroda".
Mam być co najmniej 3 dni bo będą sprawdzać przepływy. Mam nadzieję że będzie ok i jeszcze wrócę do domu w jednym pakunku
 
Do góry