reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2024

reklama
Dziewczyny pytanko do Was, jestem w drugiej ciąży. W pierwszej ciąży ( ok 2 lata temu) szczepiłam się na krztusiec, czy w drugiej ciąży też powinnam? Pytałam dziś doktorka i nie był sam pewny co do odpowiedzi.
Z ciekawostek to mój Maluch w 23+3 ma 750g, idzie w brata🫣
 
Dziewczyny pytanko do Was, jestem w drugiej ciąży. W pierwszej ciąży ( ok 2 lata temu) szczepiłam się na krztusiec, czy w drugiej ciąży też powinnam? Pytałam dziś doktorka i nie był sam pewny co do odpowiedzi.
Z ciekawostek to mój Maluch w 23+3 ma 750g, idzie w brata🫣
Moja Gin mówiła jedynie o szczepieniach na covid i grypę
 
Dziewczyny pytanko do Was, jestem w drugiej ciąży. W pierwszej ciąży ( ok 2 lata temu) szczepiłam się na krztusiec, czy w drugiej ciąży też powinnam? Pytałam dziś doktorka i nie był sam pewny co do odpowiedzi.
Z ciekawostek to mój Maluch w 23+3 ma 750g, idzie w brata🫣

Nie jestem zwolenniczką jakichkolwiek szczepien, a tymbardziej w ciąży (za duzo historii slyszalam i widzialam konsekwencje).
 
Dziewczyny przypominajka dla tych, które mają konflikt serologiczny (najczęściej: kobieta rh-, mężczyzna rh+) zbliża się nam 28-30 TC kiedy to trzeba podać zastrzyk. Są miejsca przyjazne mamom rh-, gdzie nawet jak prowadzicie ciążę prywatnie, to dostaniecie zastrzyk w ramach NFZ i nie musicie płacić tych ok. 350 PLN. Ja w pierwszej ciąży z ulicy weszłam do szpitala i tam mi podano zastrzyk właśnie w takim miejscu. Rośnijcie zdrowo🙂
 
reklama
Dziewczyny pytanko do Was, jestem w drugiej ciąży. W pierwszej ciąży ( ok 2 lata temu) szczepiłam się na krztusiec, czy w drugiej ciąży też powinnam? Pytałam dziś doktorka i nie był sam pewny co do odpowiedzi.
Z ciekawostek to mój Maluch w 23+3 ma 750g, idzie w brata🫣
ja mieszkam w Anglii i u nas zalecaja szczepienie na krztusiec w kazdej ciazy
 
Do góry