reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2024

reklama
A mnie tak stres zżera że szok. Dziś wyniki z bety. Boję się strasznie. Ogólnie mam już 4 poronienia za sobą także głowa wymyślą różne scenariusze. Do tego test tak późno wyszedł pozytywny.
 
ale super wiadomość, oby każda z nas taką dostała :). Jakieś cenne rady na co zwrócić uwagę na badaniach, o co zapytać lekarza?
Przede wszystkim tak jak dziewczyny pisały po uzyskaniu samych wyników z krwi nie próbować samodzielnie interpretować, bo to napsuło mi krwi. Ja nie musiałam zadawać zbyt wielu pytań na samym badaniu, lekarz wszystko szczegółowo opowiadał. Mój mąż miał więcej pytań bo był pierwszy raz ze mną. 😁 Ja dopytałam tylko na końcu o to badanie nifty, ale powiedział, że przy moich wynikach nie ma potrzeby tego robić chyba ze bardzo byśmy chcieli. A i pytałam z ciekawości o szkodliwość detektora, powiedział, że jak mnie to uspokaja to żeby jak najbardziej sobie z niego korzystać. 🙂
 
Ostatnia edycja:
Kochana a powiedz ile masz lat? Ja pamiętam że u Ciebie białko wyszło dość niskie stężenie, jak lekarz to skomentował?
28 😊 Białko wyszło niskie, ale po przeliczeniu na jednostki mom i pappy i bety okazało się że białko jest zbliżone do tej wolnej bety, lekarz powiedział, że jak te wyniki po przeliczeniu na mom są zbliżone (u mnie było około 0,5 i 0,7) to wtedy wynik trzeba uznać za dobry 😊
 
reklama
Dziewczyny, ja już po prenatalnych. Kamień spadł z serca, wszystkie ryzyka wyszły niskie. Bobas rozwija się prawidłowo. 😍

Super. 😍 Ja dzisiaj robiłam pappe ale nie patrzę na wyniki,bo nie chce się denerwować, więc nie loguje się nie patrzę. Jutro odbiorę przed badaniem. Oby u mnie też wyszło wszystko dobrze. Boje się trochę.
 
Do góry