reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2024

reklama
Jej, aż miło się czyta, że nie tylko ja około 4:00 oczy jak 5 zł i pospane :/ 😁 mam nadzieję, że Zaraz wszystko wróci do normy. Dziś 10+5 🥰
 
Ja też w nocy wstaje siku, później nie śpię jak zasnę to słyszę jak mąż wstaje, a czasami jeszcze córeczka i wtedy budzi mama siku i pić. Niby już nie jest taka malutka ale od kiedy latarnie w nocy się nie świecą to boi się sama.
 
Cześć dziewczyny
Witam się z Wami. Teoretycznie termin porodu koniec lutego. Test pozytywny dopiero prawie 3 tygodnie po spodziewanej miesiączce. Wcześniej negatywy. W domu mam 3 latkę z sierpnia. Do lekarza idę dopiero za 2 tygodnie. Zobaczymy czy się udało
 
reklama
Do góry