reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2024

Jeszcze nie przeczytałam wszystkiego ale w temacie zwierząt, miałam 2 koty kochałam jak dzieci, mój mąż niezbyt przepadał za nimi ale jakoś było. Urodziło się dziecko Zuzia brytyjka miała to zdecydowanie w czterech kocich literach. Za to Nikodem fachowiec ale panicz wielki zrobił się mega agresywny. Dałam im rok to kończyło się tak że kot i raczkująca Wiki spotykali się w połowie trasy i patrzyli na siebie, ona się śmiała że kotek a ten się na nią rzucał. Oj płacz był jak podjęłam decyzję o oddaniu, mąż był szczęśliwy. Plus taki że trafili do domu gdzie głupio to zabrzmi naprawdę mają dużo lepiej niż u nas.
 
reklama
Ooo widzę, że tematy ogródkowo zwierzakowe :) też mam warzywniak, od tego roku w drewnianych skrzyniach, co bardzo ułatwia pielelenie i szklarnie z pomidorami. Mam też małego pieska i trzy koty.

Pochwalcie się jakie macie zwierzaki ;)
A ja mam pieska chihuahua niebieski 2kg 😂
 

Załączniki

  • 6EC74C89-0E20-46A1-9AAE-21DDDDFB7F29.jpeg
    6EC74C89-0E20-46A1-9AAE-21DDDDFB7F29.jpeg
    729,6 KB · Wyświetleń: 38
Po wczorajszym uzupełnianiu kalendarza, napisałam wiadomość do Ani o dział zamknięty 🙂
Ja mam tą drugą wizytę w poniedziałek myślę, że rozstrzygająca co się dzieje z moją ciążą. Możliwe że wtedy się wyjaśni czy z wami przechodzę dalej do wątku prywatnego. Ale zapisz proszę mnie na wizytę 10.07 🙂
 
Moja propozycja regulaminu do działu zamkniętego - wszelkie sugestie lub podpowiedzi są mile widziane 🙂
Myślę, że krótko i na temat 🤭
"Regulamin
1. Nic, co znajduje się na naszym dziale zamkniętym nie może wyjść poza jego obszar - dbajmy o naszą prywatność i budujmy wzajemne zaufanie
2. Szanujemy siebie i swoje poglądy - każda z nas to indywidualna jednostka i mamy prawo do odmiennych opinii
3. Nie przeklinamy i nie używamy wobec siebie wulgaryzmów - kulturka musi być
4. Aktywność - logujesz się, czytasz wątek to napisz coś od siebie - podglądaniu mówimy nie! Każdy, kto tak będzie robił najpierw dostanie ostrzeżenie, później się żegnamy. Osoby, które nie będą się logować nie będą usuwane, można też dać znać, że nas jakiś czas nie będzie

Pamiętajmy, że jesteśmy tu po to, żeby się wspierać. Ciąża to piękny stan - celebrujmy te chwilę razem w zaufanym gronie"
 
U mnie dziś całe 3.5 mm małego człowieka :D Widziałam bicie serduszka, ale nie puścił mi dźwięku, bo powiedział że nie wolno. Serduszko bije 140 razy na minutę. Wiek ciążowy ciężko ocenić przy tak małym CRL, powiedział ze za 2 tygodnie już będzie wiedział. Mam wpisane 6w+1d -6w+0 także różnica między wiekiem z ostatniej @ a CRL dzisiejszym to 6 dni. Termin porodu mi zmienił na 28 lutego, także na spokojnie zostaję z Lutówkami :)
Poza tym kosmówka ok, płyn owodniowy ok i wyniki powiedział, że bardzo dobre. Stare wyniki z poprzedniej ciąży wpisał w kompa, chyba igm będę musiała zrobić, bo nie mam z poprzedniej wyniki, igg wskazuje na przebyte toxo.
 
Ooo widzę, że tematy ogródkowo zwierzakowe :) też mam warzywniak, od tego roku w drewnianych skrzyniach, co bardzo ułatwia pielelenie i szklarnie z pomidorami. Mam też małego pieska i trzy koty.

Pochwalcie się jakie macie zwierzaki ;)
Mamy dwa koty dachowce, 3 myszki i rybki w akwarium, a w ogrodzie jeża w kompostowniku, podżera żarcie naszym kotom i moje zioła z zielnika, lubczyk to mi do gołej ziemi zeżarł :)
 
reklama
Do góry