reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2024

Dziewczyny jak tam z zachciankami ?

Ja jem często, a małe porcje bo jak jestem głodna to mnie mdli, a jak zjem za dużo to też mnie mdli. Także cały czas coś wymyślam i zastanawiam się na co w danej chwili mam ochotę 😅
Na kolację zrobiłam sobie hod-doga i teraz jeszcze pojadłam orzeszki ziemne, pewnie jeszcze jakis owoc przejdzie przed spaniem 🙃
 
reklama
Haha, dobra byłaś 😁
No właśnie ja od początku żrem jak głupia, pobijam swoje rekordy, a na waga na minusie 1kg 🙈 wiem, że to przez tsh, ale chciałabym trochę przybrać, żeby po porodzie parę kg ze mną jednak zostało 😊 czuję się za chuda 🙈
Chętnie się zamienię, ja się będę musiała pilnować, żeby zbyt dużo nie przybrać bo już jest kilka nadprogramowych kilogramów :/
 
Ja jem często, a małe porcje bo jak jestem głodna to mnie mdli, a jak zjem za dużo to też mnie mdli. Także cały czas coś wymyślam i zastanawiam się na co w danej chwili mam ochotę 😅
Na kolację zrobiłam sobie hod-doga i teraz jeszcze pojadłam orzeszki ziemne, pewnie jeszcze jakis owoc przejdzie przed spaniem 🙃
Mam podobnie. Nie zjem mdli, zjem za dużo jeszcze gorzej. Najlepiej czuje się po owocach.
 
U mnie dziś ochota na kurczaka w sosie słodko kwaśnym, mąż w drodze z pracy musiał jechać po chińczyka 🥰 chodzą za mną placki ziemniaczane takie chrupiące ze śmietaną🤤 jutro jak będę w formie to zrobię😀 dziś brak sił, zawroty głowy, nudności i wszystko mi śmierdzi😵‍💫
 
Dostałam dziś wyniki tsh i mam 1,17 🤗

Poza tym, w morfo - neutrocyty i białe krwinki mam podniesione.

Czekam na info od lekarza na temat wyników.

Pozostałe toxo, różyczka, kiła i HIV i co tam jeszcze wypisał mają do 5 dni...
 
Ja czuję że brzuch mam spuchnięty już od stymulacji do punkcji, od tego czasu biorę progesteron i ten brzuszek cały czas jest taki większy, czekam aż zacznie się ładnie zaokrąglać 😁 a na wadze narazie +1kg
 
Chętnie się zamienię, ja się będę musiała pilnować, żeby zbyt dużo nie przybrać bo już jest kilka nadprogramowych kilogramów :/
Mam tak samo😔 do męża się śmiałam, że chudzinkom nie jestem, bo ja myślałam przyszłościowo. Rozciągałam skórę na brzuchu wczesniej żeby nie mieć rozstępów i żeby kropek miał sporo miejsca 😅🤣
 
reklama
U mnie dziś ochota na kurczaka w sosie słodko kwaśnym, mąż w drodze z pracy musiał jechać po chińczyka 🥰 chodzą za mną placki ziemniaczane takie chrupiące ze śmietaną🤤 jutro jak będę w formie to zrobię😀 dziś brak sił, zawroty głowy, nudności i wszystko mi śmierdzi😵‍💫
Ja to się boję Chinskie czy Tajskie jeść. 🙈
Bo wiadomo te knajpy zazwyczaj są takie meh a jedzenie mega 😅
Mam bzika ze można coś złapać przypadkiem.

Uwielbiam i tęsknię za tajska ryba w curry 😭
 
Do góry