reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2024

reklama
Dziewczyny jak tam z zachciankami ?
Hehe, no u mnie to wygląda tak, że żrem jak leci wszystko 😂😂 głównie ochota na fast fooda, ale słodycze też wchodzą 🤭

Ps. No i pobiłam mój rekord obżarstwa na raz - zjadłam obiad ziemniaki, kotlet surówka, poprawiłam luzem kotletem i wciagnełam prawie całą paczkę ciastek 😂
 
Ostatnia edycja:
Ale dzisiaj miałam przeboje .
Szłam rano na spacer do sklepu z Kają bo nie puściłam jej do żłobka bo jakiś tam katar a poza tym jelitówka była w żłobku więc sobie darowałam dzisiaj i jutro.
No i wracając wzięłam sobie receptę wykupiłam dupka no i wzięłam bo rano nie miałam bo zapomniałam . Wracając ze sklepu nagle dostałam jakiś mroczkow po prawej stronie w oku ledwo doszłam do domu .
I zadzwoniłam do sąsiadki że jakby coś się działo drzwi ci otwieram . Bo z kaja jestem sama. No i gadam z nią a ja nie mogłam się wysłowić brakowało mi słów . Jak schodziłam otworzyć jej drzwi to zdretwialo mi prawa strona buzi i ręka ale zaraz mi minęło i wymioty miałam silne myślałam że udar ale on raczej jest przy wysokim ciśnieniu napisałam do lekarza kazał w razie pogorszenia jechac na szpital . Ale się polepszyło zjadlam pół suchej kajzerki położyłam się z Kają do spania jakoś wymioty mi przeszły . Zjadałam trochę zupy . Lekarz też mi napisał że możliwe że się odwodnilam i mam pić dużo wody jest trochę lepiej jedynie trochę mnie ćmi głowa . A ciśnienie znowu miałam 90/60
 
Hehe, no u mnie to wygląda tak, że żrem jak leci wszystko 😂😂 głównie ochota na fast fooda, ale słodycze też wchodzą 🤭

Ps. No i pobiłam mój rekord obżarstwa na raz - zjadłam obiad ziemniaki, kotlet surówka, poprawiłam luzem kotletem i wciagnełam prawie całą paczkę ciastek 😂
To ja 3 dni przed zrobieniem testu byłam na imprezie i wsuwałam tatara, wszystkie przekąski i zachwycałam się do każdego jakie dobre jedzenie było, bo nigdzie tyle nie zjadłam ;). A teraz wyszło że organizm szykował sobie zapasy bo coraz więcej rzeczy przestaje mi smakować.
 
To ja 3 dni przed zrobieniem testu byłam na imprezie i wsuwałam tatara, wszystkie przekąski i zachwycałam się do każdego jakie dobre jedzenie było, bo nigdzie tyle nie zjadłam ;). A teraz wyszło że organizm szykował sobie zapasy bo coraz więcej rzeczy przestaje mi smakować.
Haha, dobra byłaś 😁
No właśnie ja od początku żrem jak głupia, pobijam swoje rekordy, a na waga na minusie 1kg 🙈 wiem, że to przez tsh, ale chciałabym trochę przybrać, żeby po porodzie parę kg ze mną jednak zostało 😊 czuję się za chuda 🙈
 
reklama

Załączniki

  • b8824b41-4bce-4323-9151-1d9322b98a1d.jpeg
    b8824b41-4bce-4323-9151-1d9322b98a1d.jpeg
    57,6 KB · Wyświetleń: 35
Do góry