reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2024

reklama
Popieram tak samo ostatnio zamiast na lutowe mamy weszłam na styczniowe. I tam też dziewczyny na prywatny nie dodają nowych osób ale odpisują na ogólnym. Otwarcie o tym pisały.
też jestem na styczniowych, bo mam termin na przełomie miesięcy, ale tam to już dziewczyny płeć znają itd. Jednak bardziej się skłaniam, że u mnie będzie luty.
 
Jakąś dziewczyną pisała,ze w Anglii na 12 tydz dopiero idzie na USG. Właśnie wiem, bo tam moja szwagierka miała prowadzona i mówiła, że od 12 tyg tak jakby nie uznają że to ciąża czy coś takiego.. Dla nich to poprostu albo utrzyma się do 12 tyg albo trudno i żadnych leków nie dostają tak jak u nas. Prowadziła na odpowiednik naszego NFZ.
Nie martw się ją idę na 9+1 😁
 
reklama
Jestem po wizycie ☺ Wszystko jest super, serduszko bije, fasolka ma 6 mm ❤ Mam nie znaczną różnicę między OM (7+0), wg USG dzisiaj jest 6+3, ale na razie termin porodu mam wpisany na 21.02 ☺

Kolejna wizyta prawdopodobnie 26.07, ale to jeszcze ustalę ☺

Gratulacje wszystkim wizytującym ❤
 
Do góry