reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2024

reklama
Popieram tak samo ostatnio zamiast na lutowe mamy weszłam na styczniowe. I tam też dziewczyny na prywatny nie dodają nowych osób ale odpisują na ogólnym. Otwarcie o tym pisały.
też jestem na styczniowych, bo mam termin na przełomie miesięcy, ale tam to już dziewczyny płeć znają itd. Jednak bardziej się skłaniam, że u mnie będzie luty.
 
Jakąś dziewczyną pisała,ze w Anglii na 12 tydz dopiero idzie na USG. Właśnie wiem, bo tam moja szwagierka miała prowadzona i mówiła, że od 12 tyg tak jakby nie uznają że to ciąża czy coś takiego.. Dla nich to poprostu albo utrzyma się do 12 tyg albo trudno i żadnych leków nie dostają tak jak u nas. Prowadziła na odpowiednik naszego NFZ.
Nie martw się ją idę na 9+1 😁
 
reklama
Jestem po wizycie ☺ Wszystko jest super, serduszko bije, fasolka ma 6 mm ❤ Mam nie znaczną różnicę między OM (7+0), wg USG dzisiaj jest 6+3, ale na razie termin porodu mam wpisany na 21.02 ☺

Kolejna wizyta prawdopodobnie 26.07, ale to jeszcze ustalę ☺

Gratulacje wszystkim wizytującym ❤
 
Do góry