reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2024

A jak u was ochota na sex? Bo ja nie mam całkowicie ochoty .. a mój to by mógł z 3 razy dziennie...🤣🙈 Teraz jesteśmy w camperbusie to mam wymówkę ale trochę mi go szkoda że go tak zbywam od początku ciąży...😔
mój mąż na razie się trzyma i nie naciska, ja wolę poczekać, aż skończy się pierwszy trymestr, tym bardziej, że w poprzedniej donoszonej ciąży zaczęła mi się skracać szyjka i wtedy lekarz absolutnie zabronił.
 
reklama
Nie jesteś sama, też czuję się jakoś grubo. U nas dalej upały nie odpuszczają, puchną mi jakoś nogi przez to i czuję się jak słoń. Jedynie z piersi jestem zadowolona, w końcu są takie duże i jędrne 🤣
Najgorsze jest to, że to chyba żadne wzdęcia 🙄 Więc, albo mi tak bebzon wywaliło, albo naprawdę przytyłam 🥴
 
Ja Wam powiem szczerze że nie mam siły żyć 🙈 mdłości jakby ustąpiły tylko niektóre zapachy mnie męczą, głód już tak nie ssie, ale za to cały dzień bym leżała 😌 nie mam siły na nic kompletnie. Wyprawa do sklepu 300 metrów skończyła się dzemka 2 godzinna... Cały dzień nic nie robie a ledwo żyję... Nawet jak dłużej gadam to łapie zadyszkę, szok.
 
A jak u was ochota na sex? Bo ja nie mam całkowicie ochoty .. a mój to by mógł z 3 razy dziennie...🤣🙈 Teraz jesteśmy w camperbusie to mam wymówkę ale trochę mi go szkoda że go tak zbywam od początku ciąży...😔
U nas też celibat. Ale w sumie ja bez ochoty, a mąż stwierdził, że boi się mnie ruszać i że da sobie radę 😅 Ale my doświadczeni - dwa lata temu wysłali go na misję. Jak wtedy przez 8 miesięcy dał radę to teraz też wytrzyma 🤣
 
Jedyne co to ciągle jem owoce, jak odkurzacz. Winogrono, truskawki, jabłka, pomarańcze, wiśnie 🙈 ciągle mam ochotę się tym zajadać.
Wcześniej jadłam owoce raz w miesiącu i to o ile w ogóle
 
Kurde macie tak, ze nieraz boli was brzuch jak na okres po jednej stronie ? Najbardziej jak sie ruszacie?. Ja wiem na 90% ze to od jedzenia (dzis mala imprezka grille itp) i póki się nie wypróżnie a mam problem aktualnie to mi nie przjedzie, ale glowa pracuje i się denerwuje 😞
 
Kurde macie tak, ze nieraz boli was brzuch jak na okres po jednej stronie ? Najbardziej jak sie ruszacie?. Ja wiem na 90% ze to od jedzenia (dzis mala imprezka grille itp) i póki się nie wypróżnie a mam problem aktualnie to mi nie przjedzie, ale glowa pracuje i się denerwuje 😞
wczoraj miałam bóle podbrzusza jak na okres, ale to raczej normalne rozciąganie się mięśni macicy bo dzidzia rośnie :)
 
reklama
Ja Wam powiem szczerze że nie mam siły żyć 🙈 mdłości jakby ustąpiły tylko niektóre zapachy mnie męczą, głód już tak nie ssie, ale za to cały dzień bym leżała 😌 nie mam siły na nic kompletnie. Wyprawa do sklepu 300 metrów skończyła się dzemka 2 godzinna... Cały dzień nic nie robie a ledwo żyję... Nawet jak dłużej gadam to łapie zadyszkę, szok.
Mam tak samo od trzech tygodni :/ zdarzają się lepsze dni ale ogólnie jest ciężko. Cała pierwszą ciążę czułam się idealnie, pełna energii a w tej to jakiś dramat jest pod tym względem.
 
Do góry