reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2024

My po dzisiejszej wizycie, szyjka stoi w miejscu, nie skraca się, luteinę dalej mamy przyjmować. Teraz wizyta za 3 tygodnie, mamy być czujni i obserwować ruchy, mała waży 1790g,
Z torby większość jest, ale brakuje takich rzeczy dla mnie z kosmetyków, czy przekąsek i woda do picia, po niedzieli chce mieć wszystko już gotowe.
Hania jest ułożona pośladkowi, siedzie sobie na miednicy, Pani doktor mówi że już mogłaby się obrzucić, ale u mojej siostry siostrzenica 3 tygodnie przed terminem się odwróciła. Jeśli dalej tak będzie siedzieć to mówi że cesarka.
 
reklama
Mamy teraz zalecenia na badania, które już w szpitalu są potrzebne jak będziemy rodzić, zlecone mamy ten HBs antygen - miałyście już? Czy dopiero te badania przed Wami?
To badanie z krwi? Bo coś mi gdzieś świta że ktoś chciał jakies wymazy z pochwy i odbytu, ale co i gdzie to już nie wiem, gdzieś dzwoni ale nie wiem w którym kościele 😂🙈
 
Mamy teraz zalecenia na badania, które już w szpitalu są potrzebne jak będziemy rodzić, zlecone mamy ten HBs antygen - miałyście już? Czy dopiero te badania przed Wami?
To badanie z krwi? Bo coś mi gdzieś świta że ktoś chciał jakies wymazy z pochwy i odbytu, ale co i gdzie to już nie wiem, gdzieś dzwoni ale nie wiem w którym kościele 😂🙈

Tak hbs antygen miałam to z krwi, a gbs jest wlansie pod koniec ciąży, to ten wymaz o którym piszesz
 
Mamy teraz zalecenia na badania, które już w szpitalu są potrzebne jak będziemy rodzić, zlecone mamy ten HBs antygen - miałyście już? Czy dopiero te badania przed Wami?
To badanie z krwi? Bo coś mi gdzieś świta że ktoś chciał jakies wymazy z pochwy i odbytu, ale co i gdzie to już nie wiem, gdzieś dzwoni ale nie wiem w którym kościele 😂🙈
 
Gbs warto zrobić i mieć gotowy . W pierwszej ciąży wynik pozytywny i szybciej udałam się do szpitala w celu podania Antybiotyku . A i tak się zaraził i 7 dni byliśmy bo musiał dostać Antybiotyk na dzień dobry .
 
A GBS robi ginekolog? Na której z wizyt?
Pobiera wymaz z tym wywazem odrazu musisz zanieść do laboratorium.. między 35 a 38 tygodniem ja mam wizytę 3 stycznia i powiem żeby mi to już zrobił bo od paru dni mnie coś brzuch boli jak na miesiączke . Wolę mieć już komplet wszystkiego.
 
reklama
Tak ginekolog. 33-37 tc.
Tez mialam pozytywny to nic takiego i groźnego. Nie zarejestrowałam abym dostala antybiotyk ale możliwe, ze go dostałam jakos bo wszystko było dobrze i książkowo
Dla ciebie może nic groźnego . A dla innych tak Babka ze mną leżała też z wynikiem dodatnim i podany miała antybiotyk w czasie fazy porodu a noworek po urodzeniu miał zapalanie płuc. Mój miał stan zapalany w organizmie i też musiał mieć podany antybiotyk .
 
Do góry