reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2024

reklama
Już wyprawkę będziesz kupowała? Ja to mam ostrożne podejście, że jeszcze różnie może być, więc ja to planuję w okolicach 30 tc badź i później coś zacząć kupować.
Wiesz co, bardziej już się rozglądam i czytam co potrzebne i może uda sie coś skorzystać z promocji listopadowych na BLACK FRIDAY, dlatego teraz się rozglądam, pod koniec tygodnia to będzie jakoś 27-28 tydzień. Co do pokoju, to też musze zorganizować szybciej coś, bo mój narzeczony pracuje za granicą i muszę wykorzystać czas kiedy będzie na miejscu.
Wszystko będzie dobrze - myślę pozytywnie ;)
U nas położna środowiskowa obejmuję również opieką kobietę w ciąży, organizuje spotkania i przygotowuje również do porodu. Ale chodzi głównie o opiekę po urodzeniu, przyjeżdża, sprawdza, radzi, waży, mierzy, pępek sprawdzi ;) Jak masz problemy z karmieniem to też pomoże.
 
Dziewczyny, skoro jesien juz w pelni, czy stosujecie jakies dodatkowe srodki ostroznosci zeby nie zachorowac albo nie przeziebic sie?
Przede mna decyzja czy jechac na pogrzeb jutro i troszke panikuje co robic
 
Hej
Ja miałam iść na pogrzeb w zeszłym tygodniu, ale odpuściłam - ale bardziej ze względu na emocje, jak już sobie myślałam o tym to płakałam i stresowałam... Ale tak to ubierz się ciepło i jakby padało to się przygotuj, tak to ok.
Biorę co drugi dzień PROVAG, ale ze względu na dolegliwości z układem moczowym, ale to również prebiotyk jest, tak to woda z kiszonych ogórków :D kiszonki, ciepły podkoszulek i czapka jak trzeba ;)
 
Dziewczyny, skoro jesien juz w pelni, czy stosujecie jakies dodatkowe srodki ostroznosci zeby nie zachorowac albo nie przeziebic sie?
Przede mna decyzja czy jechac na pogrzeb jutro i troszke panikuje co robic
W pierwszej ciąży sama Ciocia, której Mąż zmarł powiedziała, że mam zadbać o siebie i nie przyjeżdżać ( czasu covidu, jesień). Myślę że każdy zrozumie, jak Cię nie będzie. zrób jak czujesz. Co do chorób to mam syna w żłobku, chorób nie unikne, choruje syn, mąż a ja zdrowa póki co. Lubię ogórki kiszone i cytrusy to może to pomaga🙂
 
ja wlasnie sie troszke obawiam, i tak mam juz duzo stresow w ciazy, nie chcialabym sobie jeszcze dokladac prawdopodobnym przeziebieniem 😬
 
Ostatnia edycja:
ja wlasnie sie troszke obawiam, i tak mam juz duzo stresow w ciazy, nie chcialabym sobie jeszcze dokladac prawdopodobnym przeziebieniem 😬

Jak masz byc przeziebiona nie unikniesz tego niestety 😞 jak masz ju dzieci to tymbardziej, chyba ze bedziesz tylko w domu i nigdzie się nie ruszysz a to raczej mało prawdopodobne
 
reklama
W pierwszej ciąży sama Ciocia, której Mąż zmarł powiedziała, że mam zadbać o siebie i nie przyjeżdżać ( czasu covidu, jesień). Myślę że każdy zrozumie, jak Cię nie będzie. zrób jak czujesz. Co do chorób to mam syna w żłobku, chorób nie unikne, choruje syn, mąż a ja zdrowa póki co. Lubię ogórki kiszone i cytrusy to może to pomaga🙂

Mam córkę w przedszkolu i to samo masakra. 3 dni w przedszkolu- tydzień w domu 😞 a ja tylko w nerwach
 
Do góry