reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2024

reklama
Dziewczyny jak Wam lekarze liczą tc, tzn. np. 21tc i 5 dni to liczą jako 21 tydzień czy już 22? Bo z różnymi opiniami się spotkałam.
Moja Gin liczy w takim przypadku 21. Co też mnie zastanawiało na początku, bo wszystkie aplikacje do liczenia tc i tym podobne, mowią, że to 22.
Jak ktoś mnie pyta, to mówię, że 21 skończone lub 22 w trakcie ;)
 
reklama
Tak ja już po, jak doktor powiedziała, że anatomicznie wszystko dobrze, to już stres zszedl, bo jednak się stresowałam trochę. A dziecko rusza się już coś trochę?
Tak, rusza się i rusza, tak wyraźnie zaczęło 18-19 tydzień :)
Już zauważam, jak siedzę to się rusza, wieczorem 21-22 też się rusza, a jak chodzę to jej dobrze i chyba śpi ;) bo się kołysze :)
2 października mój narzeczony też poczuł ;) dało się ręką wyczuć :)
 
Do góry