reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2024

reklama
Wiem, rozumiem. Dlatego ja jestem wdzięczna lekarzowi, że najpierw zrobił usg a później pobrał krew. A całość mi wysłał e-mailem. :)
Dzwoniłam do lekarza i niestety jest poza miastem do poniedziałku. Muszę jakoś przetrwać te 5 dni, napisał mi tylko w smsie, ze po samych wynikach biochemicznych nie może nic powiedzieć. 😞
 
Ja tez tak stwierdziłam, ale ile my sie nastresujemy zanim przyjdą te wyniki z nifty... Prenatalne i pappa wychwytuja dzieci podejrzane, juz za sam wiek nam inny mnoznik dadza i ryzyko wzrasta...
Tak wiem. Koleżanka rodziła w październiku, jest 2 lata starsza ode mnie i prenatalne robiła tam gdzie ja idę i lekarz na podstawie USG i pappy odradził jej nifty, powiedział,że nie widzi wskazań. Liczę po cichu,że i u mnie tak będzie 🥹
Chociaż lekarz z kliniki zalecił nifty, ale też polecił tego dr do którego idę na USG. Także czekam do 4 sierpnia.
 
@agata94 i jak dzisiaj samopoczucie? Już coraz bliżej wizyta, udało się odciąć myślenie i trochę odpocząć? 🙂
Ale miło że pytasz, co chwilę wchodzę tutaj na forum żeby poczytać co u Was i trochę odciągnąć myśli. 😊 Samopoczucie mam dzisiaj trochę lepsze, pogadałam z koleżankami mamami i to mnie trochę uspokoiło. Staram się cierpliwie czekać do poniedziałkowej wizyty. 😊
 
Ale miło że pytasz, co chwilę wchodzę tutaj na forum żeby poczytać co u Was i trochę odciągnąć myśli. 😊 Samopoczucie mam dzisiaj trochę lepsze, pogadałam z koleżankami mamami i to mnie trochę uspokoiło. Staram się cierpliwie czekać do poniedziałkowej wizyty. 😊
To super 😊 najważniejsze jest podejście, a weekend jak zawsze szybko zleci 😁
U mnie dzisiaj 11+0 więc zaczynamy 12tc 🥰
 
Ja w poniedziałek idę zrobić tą pappe, a we wtorek prenatalne. Przynajmniej będzie mało czasu na myślenie. Jakoś boje się, w zeszłej ciąży nie miałam tej pappy tylko prenatalne i czasami nie wiem co mam myśleć. No nic pożyjemy zobaczymy. Boje się tego, bo ja jestem typem że całe życie mnie głupia statystyka łapie i żeby jakieś głupoty nie wyszły. 🤦
 
Ja w poniedziałek idę zrobić tą pappe, a we wtorek prenatalne. Przynajmniej będzie mało czasu na myślenie. Jakoś boje się, w zeszłej ciąży nie miałam tej pappy tylko prenatalne i czasami nie wiem co mam myśleć. No nic pożyjemy zobaczymy. Boje się tego, bo ja jestem typem że całe życie mnie głupia statystyka łapie i żeby jakieś głupoty nie wyszły. 🤦
Ja liczyłam, że naprawdę poczekam kilka dni na wyniki, bo taką dostałam informację a tu bum i wyniki miałam już w wtorek po południu. Bardzo dobrze, że zdecydowałaś się na poniedziałek, gdybym mogła cofnąć czas to zrobiłabym dzisiaj albo jutro. 😁
 
reklama
Ja liczyłam, że naprawdę poczekam kilka dni na wyniki, bo taką dostałam informację a tu bum i wyniki miałam już w wtorek po południu. Bardzo dobrze, że zdecydowałaś się na poniedziałek, gdybym mogła cofnąć czas to zrobiłabym dzisiaj albo jutro. 😁

Mi lekarz powiedział że mam tylko tego dnia zrobić, bo jak nie zrobię to już mam tego nie robić, ale czemu tak to w sumie nie wiem. Powiedział że inaczej to nie wyjdzie. Dziwne takie rozbieżności. 🤷
 
Do góry