reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2024

reklama
Ja też dzisiaj wizytuję. Udało się wczoraj załatwić. Trzymajcie kciuki!
Powodzenia dziewczyny, czekamy na piękne fasolki🥰
@Daczia nie ma co panikować ja poprzednie ciążę bezobjawowo przechodziłam.. tylko się cieszyć że dobrze się czujesz

Ale produkujecie! Ja wczoraj wieczorem wchodzę a tam 17 str do przeczytania🙈 dużo się nas zrobiło 😅 jakie boom na lutowe dzieciaczki🥰

Ja dziś wracam do Pl.. trochę smutno ale powiem wam że wewnętrzny stres opada, nawet nie wiedziałam że to mi tak ciąży.. gdzieś z tyłu głowy miałam że jak zacznę krwawić albo coś się stanie to co na zrobię .. a teraz kolejne pyt.. zamierzamy jechać w okolice Wisły pochodzić trochę po górach do domu zjeżdżamy 11 a 12 mam wizytę🥰 czy wszystkie te pierwsze badania ths fs3,4 przeciwciała wyniki są w jeden dzień? Czy zrobić gdzieś w mieście gdzie będę przejeżdżac żeby z głowy mieć?
 
O proszę, a jesz normalnie?
U mnie raz 1kg więcej, następnego dnia 0,5 kg mniej. Cały czas w okolicach mojej stałej wagi 😉
Nie jem normalnie w tej ciąży, rano zjem śniadanie później zależy ale ogólnie to albo zupę albo coś mniej zdrowego. Ziemniaki i mięso, czy jakieś makarony to nic nie przejdzie, jakiś bob, brokuła, sałatkę to i owszem a potem to już tylko jakieś owoce np wczoraj dopadłam się do czereśni. Kolacji już nie zjadłam bo mi wszystko stało.
 
Ja 1kg mniej i jestem załamana. Patrzę na wagę tylko podczas wizyt, gdzie mnie ważą położne. Mam wagę w domu, ale nie mam czasu się ważyć, zresztą powinno się ważyć raz w tygodniu o tej samej porze.
U mnie powodem pewnie jest skrajnie niskie tsh tak jak w pierwszej ciąży 😪 obecnie ważę 50kg

Spokojnie Kochana, rozumiem Twój stres, ale wierzę że wszystko będzie dobrze, a w poniedziałek serducho jak dzwon ❤️
Ja dopiero będę robić jutro badania, w moim przypadku to akurat mniej kg mi nie zaszkodzi ale dziwnie tak jakoś.
 
Cześć, też trzymam kciuki za wizyty.
Jeśli chodzi o wagę to … wczoraj mi pokazała 57,10 😱 A jeszcze ostatnio było 56. Ciekawostką jest to, że jak szlam do ślubu w zeszłym roku to ważyłam ledwie 52 🤣 Rosnę w oczach XD
 
reklama
Do góry