reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2024

Jak czesto chodzicie na skany na poczatku ciazy? Sa jakies zalecenia w Polsce, a moze same macie jakies wskazowki? Bedac w UK wiele sie nie dowiedzialam na ten moment, pierwszy skan ma byc jakos na tydzien 12, wizyta u poloznej troszke wczesniej. Bylam na jednej wizycie prywatnej, zobaczylismy serduszko pod koniec 6tc wedlug okresu, a 5tc wedlug skanu, ale nie wiem co dalej.. czekac az do 12tc?
W Polsce to wyjątkowo często chyba się robi USG 🤔
 
reklama
Jak czesto chodzicie na skany na poczatku ciazy? Sa jakies zalecenia w Polsce, a moze same macie jakies wskazowki? Bedac w UK wiele sie nie dowiedzialam na ten moment, pierwszy skan ma byc jakos na tydzien 12, wizyta u poloznej troszke wczesniej. Bylam na jednej wizycie prywatnej, zobaczylismy serduszko pod koniec 6tc wedlug okresu, a 5tc wedlug skanu, ale nie wiem co dalej.. czekac az do 12tc?
Hmm ja byłam 2x u lekarza od początku ciąży i na każdej wizycie było usg.
 
Jak czesto chodzicie na skany na poczatku ciazy? Sa jakies zalecenia w Polsce, a moze same macie jakies wskazowki? Bedac w UK wiele sie nie dowiedzialam na ten moment, pierwszy skan ma byc jakos na tydzien 12, wizyta u poloznej troszke wczesniej. Bylam na jednej wizycie prywatnej, zobaczylismy serduszko pod koniec 6tc wedlug okresu, a 5tc wedlug skanu, ale nie wiem co dalej.. czekac az do 12tc?
Ja chodze co 2 tygodnie.
 
reklama
Do góry