reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2024

No to czekamy na resztę dziewczyn i pisze ponownie wiadomość do Ani 😊
Ja jestem również za 😊 i przecież można dodawać nowe osoby.
Miałam dzisiaj wizytę u mojego lekarza. Wszystko jest dobrze, jak to powiedział "piękna ciąża" i kazał odstawić luteinę 🙂 tak jak pisałam wyżej powiedzieliśmy już dzieciom i oprócz nich jeszcze teściom, bo mieszkamy koło siebie i już zaczęli dociekać co ja tak często do lekarzy chodzę 🤭 USG prenatalne umówione na 01.08, a termin porodu zmienił mi z 07.02 na 09.02.
O jaką piękna fasolka. Wygląda jak misiaczek 😍


A ja znazlalam sposób na nudności 😅
Nienawidzę krakersów ale po nich mi przechodzi. 🤣 Po paluszkach nie a po krakersach tak 😅
 
reklama
Na NFZ chodzę gdzie indziej a prywatnie na ten moment ten sam lekarz ale myślę nad zmiana.
Został ordynatoren, a młody gnojek i trochę się zrobił taki no. 🙈 Lekceważący

A mogę zapytać do kogo chodzisz ?

Juuuuz ? 😱

O tak to to hahahah 😂😂😂😂

Nie wiem czy ja jestem na tej liście ? W sumie nie jestem bardzo często dostępna na forum więc zrozumiem jak mnie wykreslicie z prywatnego wątku 🙈
Nie mam Cię wpisanej, podaj datę porodu i wizyty to Cię wpisze 🙂 na pierwszej stronie tego wątku prowadzę kalendarz, żebyśmy się wspierały 😊
 
Dzień dobry 🙃 powodzenia na wizytach.
Ja wszlsm na wagę kolejne 0.4 mniej od wczoraj. Co drugi, trzeci dzień ileś mniej dla mnie to nowość w ciąży.
 
Ostatnia edycja:
Witam się i ja 😊
Powodzenia na wizytach, czekamy na relacje i kolejne zdjęcia 🥰
Ja wczoraj powiedziałam w pracy o ciąży, jakoś miałam stresa, bo mamy braki kadrowe i jeszcze do tego nowa przełożona od 1 lipca 🤦‍♀️
Ale na szczęście byłam miło zaskoczona 🙂 mówiła, że jak będę się źle czuła, czy miała ochotę na drzemkę to nie ma problemu, nie będzie mnie rozliczać ( głównie pracuje zdalnie )
Jak będę miała lepszy dzień to mogę przyjechać do firmy, a jak nie to nie muszę wcale jeździć 🙃
Uff
Dziś poranek bez mdłości I niech tak zostanie! 😁
 
Hej dziewczyny, ja w szpitalu z córką 😭 Ma bardzo wysokie CRP. Szukają przyczyny. Dziś trafiliśmy. Idealnie jak na 1 trymestr wyładować w siedlisku bakterii i wirusów.

Ale młoda jest ze mną tak związana, że nie ma opcji żeby mnie z nią nie było. Będzie co ma być.

A wy trzymacie kciuki za moją młodą i za mnie żebyśmy żadnego dziadostwa nie załapały.
Współczuję :( oby szybko znaleźli przyczynę i Was wypuścili . Trzymajcie się ❤️
 
Hej, hej ☀️
Czytam jak wszystkie mówicie o wadze a ja nie mam zielonego pojęcia bo… nie mam w domu wagi 😅 jestem z tych co nie lubią sobie psuć humoru więc ważę sie raz na kilka miesięcy jak jadę do rodziców albo teściów (i wole u teściów bo u nich zawsze pokazuje mniej).
Ale pomyślę, może teraz kupię 😅
 
reklama
Do góry