reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2024

Hej dziewczyny, ja w szpitalu z córką 😭 Ma bardzo wysokie CRP. Szukają przyczyny. Dziś trafiliśmy. Idealnie jak na 1 trymestr wyładować w siedlisku bakterii i wirusów.

Ale młoda jest ze mną tak związana, że nie ma opcji żeby mnie z nią nie było. Będzie co ma być.

A wy trzymacie kciuki za moją młodą i za mnie żebyśmy żadnego dziadostwa nie załapały.
Biedne dziewczyny 😔 kochane trzymam mocno kciuki
 
reklama
Mam tak samo 😞 nie mam ochoty na nic, juz tak bawic mi się z nią nie chce 😞 a od września ma isc do przedszkola bo bardzo lubi dzieci i widzę, że chce tego kontaktu (ale tylko na 4-5 h ją dam)
Skąd ja to znam. Mój też ma iść od września do przedszkola, potrzebuje kontaktu z dziećmi. Tak ostatnio psoci, pewnie żeby zwrócić na siebie uwagę, a ja na nic nie mam siły ledwo coś ugotuję, ogarnę w domu i jestem taka zmęczona. Mam wrażenie że w ciąży z synkiem miałam więcej energii.
 
Skąd ja to znam. Mój też ma iść od września do przedszkola, potrzebuje kontaktu z dziećmi. Tak ostatnio psoci, pewnie żeby zwrócić na siebie uwagę, a ja na nic nie mam siły ledwo coś ugotuję, ogarnę w domu i jestem taka zmęczona. Mam wrażenie że w ciąży z synkiem miałam więcej energii.
Dziewczyny głowy do góry te uczucie chronicznego zmęczenia na ogół mija wraz z pierwszym trymestrem a to przecież już niedługo 😁
 
a te z was które rodzą kolejne dzieci prowadzicie ciążę u tego samego lekarza co poprzednie?
Ja zmieniłam po pierwszej ciąży za dużo zaniedbał i drugi raz nie zaryzykowałabym prowadzenia ciąży u niego. Teraz chodzę do innego i czuję się zaopiekowana, co prawda dużo badań zleca, wszystko prywatnie, ale nic nie bagatelizuje. Każda wizyta rzeczowa, konkretna, odpowie na każde pytanie z niczym mnie nie zostawi. Podstawa to dobry lekarz. Mniejszy stres dla nas.
 
Hej dziewczyny, ja w szpitalu z córką 😭 Ma bardzo wysokie CRP. Szukają przyczyny. Dziś trafiliśmy. Idealnie jak na 1 trymestr wyładować w siedlisku bakterii i wirusów.

Ale młoda jest ze mną tak związana, że nie ma opcji żeby mnie z nią nie było. Będzie co ma być.

A wy trzymacie kciuki za moją młodą i za mnie żebyśmy żadnego dziadostwa nie załapały.
Trzymaj się kochana ❤️ dużo zdrówka dla córeczki ❤️ mam nadzieję że teraz będzie już tylko lepiej ❤️
 
Dziękuję i ja za wszystkie gratulacje :) powiedzieliśmy dzieciom. Córa jest najszczęśliwsza pod słońcem, nie odstępuje mnie póki co na krok, tuli brzuszek i całuję. Synek obstawiałam że nie będzie zadowolony bo wcześniej jak pytaliśmy to mówił że nie chce dzidziusia, ale jak już usłyszał to uśmiech od ucha do ucha i pogłaskał brzuszek.
Ogrom dziś emocji, aż padam 😅


To jeszcze ja przyłączam się do gratulacji 🙂❤️
Też dzisiaj powiedzieliśmy dzieciom (7 i 5 lat), trochę się obawiałam bo ostatnio cały czas powtarzali, że nie lubią dzidz i nie chcą mieć już rodzeństwa, a oni się ucieszyli i już zaczęli wymyślać imiona dla brata lub siostry 🙂 uff
 
reklama
Miałam dzisiaj wizytę u mojego lekarza. Wszystko jest dobrze, jak to powiedział "piękna ciąża" i kazał odstawić luteinę 🙂 tak jak pisałam wyżej powiedzieliśmy już dzieciom i oprócz nich jeszcze teściom, bo mieszkamy koło siebie i już zaczęli dociekać co ja tak często do lekarzy chodzę 🤭 USG prenatalne umówione na 01.08, a termin porodu zmienił mi z 07.02 na 09.02.
 

Załączniki

  • fb15eb97-cfc3-45b6-8e6f-3a10e4dda4f0.jpeg
    fb15eb97-cfc3-45b6-8e6f-3a10e4dda4f0.jpeg
    54,4 KB · Wyświetleń: 59
Do góry