reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2024

Ja tak czesto mam rano jest ok, jest troche energii. Potem cos zjem i mnie mdli i spac mi sie chce i tak do wieczora. A moja mala nie ułatwia sprawy bo wlasnie uczy sie chodzic i wspinac po meblach ;-)
Przypomnij ile córka ma 😁 ja mam trochę wyrzutów sumienia że nie jestem aż taka mamą jak byłam przed zajściem w ciążę 😢
 
reklama
Cześć Dziewczyny ;)

Moje samopoczucie trochę się polepszyło i trochę więcej energii z rana jest. Dziś założyli mi holter bo kardiolog podejrzewa tachykardie, a ginekolog powiedział, że koniecznie trzeba to sprawdzić.

Ja też chodzę kolejną ciążę do tego samego lekarza i nie chciałabym już do innego. W pierwszej ciąży szybko na początku zmieniłam lekarkę bo nie podobało mi się jej podejście. Czy macie ze swoim lekarzem możliwość kontaktu telefonicznego w razie gdyby zaszła taka potrzeba?
Ja mam nr telefonu, zazwyczaj piszemy przez whatsup. Dla mnie jest to bardzo wazne, moj lekarz odpisuje zawsze, nawet w święta takze ja sie czuje dobrze zaopiekowana. Co prawda chodze prywatnie no ale zycie :-)
 
Przypomnij ile córka ma 😁 ja mam trochę wyrzutów sumienia że nie jestem aż taka mamą jak byłam przed zajściem w ciążę 😢
11 miesiecy. No ja tez nie mam tyle sily dla niej co wczesniej. No ale jak beda te blizniaki to tez lepiej nie bedzie, takze musi sie teoszeczke ode mnie odkleic, bo ja nawet do wc sama nie moge isc.
 
Przypomnij ile córka ma 😁 ja mam trochę wyrzutów sumienia że nie jestem aż taka mamą jak byłam przed zajściem w ciążę 😢

Mam tak samo 😞 nie mam ochoty na nic, juz tak bawic mi się z nią nie chce 😞 a od września ma isc do przedszkola bo bardzo lubi dzieci i widzę, że chce tego kontaktu (ale tylko na 4-5 h ją dam)
 
a te z was które rodzą kolejne dzieci prowadzicie ciążę u tego samego lekarza co poprzednie?
Na NFZ chodzę gdzie indziej a prywatnie na ten moment ten sam lekarz ale myślę nad zmiana.
Został ordynatoren, a młody gnojek i trochę się zrobił taki no. 🙈 Lekceważący
Ja tak. Nie wyobrazam sobie nikogo innego :-)
A mogę zapytać do kogo chodzisz ?
Ja tak czesto mam rano jest ok, jest troche energii. Potem cos zjem i mnie mdli i spac mi sie chce i tak do wieczora. A moja mala nie ułatwia sprawy bo wlasnie uczy sie chodzic i wspinac po meblach ;-)
Juuuuz ? 😱
Korzystaj póki mozesz. Szczerze zazdroszczę. Jak będziesz w ciąży z drugim to zrozumiesz 😆
O tak to to hahahah 😂😂😂😂
No to czekamy na resztę dziewczyn i pisze ponownie wiadomość do Ani 😊
Nie wiem czy ja jestem na tej liście ? W sumie nie jestem bardzo często dostępna na forum więc zrozumiem jak mnie wykreslicie z prywatnego wątku 🙈
 
Hej dziewczyny, ja w szpitalu z córką 😭 Ma bardzo wysokie CRP. Szukają przyczyny. Dziś trafiliśmy. Idealnie jak na 1 trymestr wyładować w siedlisku bakterii i wirusów.

Ale młoda jest ze mną tak związana, że nie ma opcji żeby mnie z nią nie było. Będzie co ma być.

A wy trzymacie kciuki za moją młodą i za mnie żebyśmy żadnego dziadostwa nie załapały.
 
reklama
Na NFZ chodzę gdzie indziej a prywatnie na ten moment ten sam lekarz ale myślę nad zmiana.
Został ordynatoren, a młody gnojek i trochę się zrobił taki no. 🙈 Lekceważący

A mogę zapytać do kogo chodzisz ?

Juuuuz ? 😱

O tak to to hahahah 😂😂😂😂

Nie wiem czy ja jestem na tej liście ? W sumie nie jestem bardzo często dostępna na forum więc zrozumiem jak mnie wykreslicie z prywatnego wątku 🙈
Ja chodze do Łukasza Wolaka, on pracuje w szpitalu w Siemianowicach.
 
Do góry