reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2024

reklama
Ja nie mogę się doczekać tych prenatalnych , może dlatego że wcześniej z synem nie miałam. Ciekawa jestem ich bardzo. No i słyszałam ze już nawet płeć mogą sprawdzić. Ile w tym prawdy ? Dziewczyny które miały prenatalne potwierdzacie ?
 
Ja nie mogę się doczekać tych prenatalnych , może dlatego że wcześniej z synem nie miałam. Ciekawa jestem ich bardzo. No i słyszałam ze już nawet płeć mogą sprawdzić. Ile w tym prawdy ? Dziewczyny które miały prenatalne potwierdzacie ?
Można jeżeli lekarz uchwyci wyrostek płciowy podczas usg - jeżeli jest skierowany do góry to chłopak, jeżeli w poziomie to dziewczynka. To nie jest pewne, bo jak za wcześnie się sprawdzi to później może się okazać, że jednak dziewczynka - określenie płci na takim etapie to 50/50 😀
U mnie po prenatalnych miał być chłopak, a na kolejnej wizycie była dziewczynka i tak już zostało do końca ❤️
 
A ja dzisiaj miałam strasznie ciężki dzień 😕 po tych pierwszych badaniach krwi w ciąży poszłam szybciej na wizytę i dobrze, bo rzeczywiście mam nadkrzepliwość i dostałam heparyne. Do tego ciśnienie powędrowało mi tak w górę, że spędziłam godzinę w klinice, żeby po lekach mi spadło. Ogólnie masakra, ale na szczęście z kropkiem jest ok 😉 tylko kolejny zestaw leków doszedł 😔 mąż mnie już nazywa Piguła😅
 
A ja dzisiaj miałam strasznie ciężki dzień 😕 po tych pierwszych badaniach krwi w ciąży poszłam szybciej na wizytę i dobrze, bo rzeczywiście mam nadkrzepliwość i dostałam heparyne. Do tego ciśnienie powędrowało mi tak w górę, że spędziłam godzinę w klinice, żeby po lekach mi spadło. Ogólnie masakra, ale na szczęście z kropkiem jest ok 😉 tylko kolejny zestaw leków doszedł 😔 mąż mnie już nazywa Piguła😅
Współczuję takiego dnia, najważniejsze, że jesteś pod opieką, jesteś obstawiona lekami jak trzeba i kropek ma się dobrze ❤️
 
Ja nie mogę się doczekać tych prenatalnych , może dlatego że wcześniej z synem nie miałam. Ciekawa jestem ich bardzo. No i słyszałam ze już nawet płeć mogą sprawdzić. Ile w tym prawdy ? Dziewczyny które miały prenatalne potwierdzacie ?
jak trafisz na dobrego lekarz to jest w stanie wybadać płeć :) pamiętam że wtedy mi lekarz powiedział że na tym USG to jeszcze można gdybać i się to tak mocno w oczy nie rzuca, ale na połówkowym już musiałam bardzo go pilnować żeby nie robił ujęć między nogami :D w sumie całą ciążę musiałam przypominać że nie chcę znać płci.
 
jak trafisz na dobrego lekarz to jest w stanie wybadać płeć :) pamiętam że wtedy mi lekarz powiedział że na tym USG to jeszcze można gdybać i się to tak mocno w oczy nie rzuca, ale na połówkowym już musiałam bardzo go pilnować żeby nie robił ujęć między nogami :D w sumie całą ciążę musiałam przypominać że nie chcę znać płci.
Ja nadal podziwiam, że dałaś radę 😁 mnie już skręca z ciekawości 😁
 
Jestem po wizycie, mamy kawał człowieka, bo 2,97cm 🥰
Torbiel się zapadła i ten niedzielny ból prawdopodobnie był tym spowodowany, bo się skręciła. Możliwe, że do kolejnej wizyty się wchłonie 🥰
Ale cudne zdjęcie ❤️
Ja nie mogę się doczekać tych prenatalnych , może dlatego że wcześniej z synem nie miałam. Ciekawa jestem ich bardzo. No i słyszałam ze już nawet płeć mogą sprawdzić. Ile w tym prawdy ? Dziewczyny które miały prenatalne potwierdzacie ?
Mi na pierwszych nie powiedzieli, lekarz stwierdził że nie będzie " strzelać ". Jakoś koło 18-19 tc się dowiedzieliśmy
 
reklama
Ja nie mogę się doczekać tych prenatalnych , może dlatego że wcześniej z synem nie miałam. Ciekawa jestem ich bardzo. No i słyszałam ze już nawet płeć mogą sprawdzić. Ile w tym prawdy ? Dziewczyny które miały prenatalne potwierdzacie ?
Mi powiedział płeć na prenetalnych, ale na następnej wizycie zmienił zdanie z chłopca zrobiła się dziewczynka 🙃
Także chyba teraz poczekam troszkę z tą informacją 😉
 
Do góry