reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2024

Rozumiem Twoje podejście, ale wiedząc o płci to nie jest game over 😏 dopiero po porodzie zaczynasz poznawać tego małego człowieka, a nie po płci, co również nie czyni porodu mniej niesamowitego. Myślę, że każda ciąża jest pięknym okresem bez znaczenia czy wiemy czy nie kto mieszka w brzuszku 🙂
no ja to tak trochę jaskrawo w słowa ubrałam :) owszem każda ciąża i każdy poród jest niesamowity 🥰 tylko po prostu ja miałam zawsze takie nastawienie że jak już wszystkie karty odkryję to już jest tak jakby game over bo wiem że czekam na syna lub córkę już mam wtedy całą wyprawkę pod tą konkretną płeć ustawioną i jest zero tego elementu zaskoczenia. No ale każda z nas inaczej do tego dnia się przygotowuje :) dla mnie fajne jest takie czekanie jak się nie zna płci. Po prostu poród wtedy jest inny. Co oczywiście nie zmienia faktu że każdy poród jest wspaniały :)
 
reklama
a te z was które rodzą kolejne dzieci prowadzicie ciążę u tego samego lekarza co poprzednie?
Absolutnie nie 😅 w pierwszej ciąży trafiłam na najgorszego lekarza ever, zmieniałam pod koniec. Dziwię się, że on jeszcze przyjmuje, po tym jak widziałam komentarze w necie na jego temat.
 
Ja nie mogę się doczekać tych prenatalnych , może dlatego że wcześniej z synem nie miałam. Ciekawa jestem ich bardzo. No i słyszałam ze już nawet płeć mogą sprawdzić. Ile w tym prawdy ? Dziewczyny które miały prenatalne potwierdzacie ?

Mogą ale nie ma tak wielkiej pewności. Moj lekarz wspomniał, ze wygląda mu na dziewczynkę (wydaje mi sie, ze stwierdzają to po wymiarach kości itp). Przyszlam na następne prenatalne i była dziewczynka 🙂
 
no ja to tak trochę jaskrawo w słowa ubrałam :) owszem każda ciąża i każdy poród jest niesamowity 🥰 tylko po prostu ja miałam zawsze takie nastawienie że jak już wszystkie karty odkryję to już jest tak jakby game over bo wiem że czekam na syna lub córkę już mam wtedy całą wyprawkę pod tą konkretną płeć ustawioną i jest zero tego elementu zaskoczenia. No ale każda z nas inaczej do tego dnia się przygotowuje :) dla mnie fajne jest takie czekanie jak się nie zna płci. Po prostu poród wtedy jest inny. Co oczywiście nie zmienia faktu że każdy poród jest wspaniały :)
Zawsze na porodówce może być i tak zaskoczenie 😁 bliscy znajomi mieli mieć syna - mieli już dwie córki, a podczas porodu dziewczynka 😁
 
reklama
Ja poprzednia ciążę zaczęłam prowadzić u jednego lekarza, później miałam zmienić na lekarkę bliżej siebie, ale przegapiłam wizytę i spotkałyśmy się kilka dni później, niestety na sorze. I jakoś z obojgiem mam złe skojarzenia, bo do niego miałam żal że nic nie widział że z ciążą jest coś nie tak bo krótko po wizycie maleństwo przestało się rozwijać.
Teraz chodzę do faceta bardzo polecanego w okolicy, najważniejsze jest to że jest blisko, pracuje w szpitalu w którym planuje wstępnie rodzić, więc w razie czego jestem w stanie szybko dojechać.
 
Do góry