reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2024

reklama
Jestem po wizycie, mamy kawał człowieka, bo 2,97cm 🥰
Torbiel się zapadła i ten niedzielny ból prawdopodobnie był tym spowodowany, bo się skręciła. Możliwe, że do kolejnej wizyty się wchłonie 🥰
Jeszcze dopytam, co oznacza ta wartość procentowa przy wieku ciąży? Bo u mnie wynosi ona 11%
 
Dziękuję i ja za wszystkie gratulacje :) powiedzieliśmy dzieciom. Córa jest najszczęśliwsza pod słońcem, nie odstępuje mnie póki co na krok, tuli brzuszek i całuję. Synek obstawiałam że nie będzie zadowolony bo wcześniej jak pytaliśmy to mówił że nie chce dzidziusia, ale jak już usłyszał to uśmiech od ucha do ucha i pogłaskał brzuszek.
Ogrom dziś emocji, aż padam 😅
 
U mnie troszkę mniejsza różnica. Powiedz mi jak Ty sobie radzisz , bo mi się wydaje , że wszyscy w koło ogarniają , a ja mam problem.
Sama niewiem ja poprostu muszę jestem rzucona na głęboką wodę. Pamiętam jak najmłodsza urodziłam mąż na miesiąc wyjechał a ja zostałam sama z noworodkiem był wrzesień dzieci do szkoły i przedszkola wtedy chyba był mój najgorszy czas chodziłam jak zoombie .. a tak to chyba przyzwyczaiłam się i wiem że muszę bo nie mam wyjścia 🥴
 
A masz nudnosci? Ja to az sie nakrecam czytajac wiadomosci, ze tyle dziewczyn sie slabo czuje, a ja gdyby nie wieksza sennosc I bardziej drazliwe piersi to nie czuje nic 😆
Jestem senna , piersi mnie już nie bolą tylko są dużo (mam nadzieje ze wszystko jest ok) nudności tylko z rana ale szybko to zwalczam paluszkami 😂🙈
 
Dziękuję dziewczyny ❤️ po ostatnim to poczułam ogromną ulgę i opiekę mojej ginki, bo wizyta była bardzo staranna, wszystko dokładnie i czułam się w ogóle zaopiekowana 🥰
 
Jestem po wizycie, mamy kawał człowieka, bo 2,97cm 🥰
Torbiel się zapadła i ten niedzielny ból prawdopodobnie był tym spowodowany, bo się skręciła. Możliwe, że do kolejnej wizyty się wchłonie 🥰
O jejku jak już widać małego człowieka ❤️😍 teraz nie mogę się doczekać swojej wizyty 😉🙈 kiedy kolejna wizyta ?
 
reklama
Do góry