reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2024

Mam ochotę coś napisać ale że jesteśmy na otwartym to... No ale dobra napisze tak żeby w razie czego nikt mnie nie skojarzył.
W temacie bliźniaków to z mężem sobie żartowaliśmy bo on zajmuje się inseminacja zwierząt... Nie będę pisać jakich ale generalnie w ich przypadku normalnie jest 1, a on co chwilę strzela bliźnięta, sporadycznie trojaczki, raz był w gazecie bo były 5raczki. Ostrzegalam go żeby w domu takiego rozmachu nie miał 🤣
 
reklama
Aaaaa bo właśnie u mnie krecha była mega widoczna czerwona i praktycznie odrazu się pojawiała w chwili gdy mocz się wlał. A byłam 2 dni po terminie miesiączki 😁 Chyba że owulację miałam wcześniej..
A u mnie za to odwrotnie. W każdej ciąży kreska od razy się pokazywała , a w tej ciąży nawet ta już mocniejsza wychodziła po 30sec-1min po pojawieniu się testowej.
A Ty nawet teraz przy trójce marzysz o bliźniakach 😱?
 
Wiecie coś czy można iść do dwóch róznych ginekologów na wizytę na NFZ?
Jestem umówiona na piątek do mojego lekarza, ale on taki jest średni. Nie wiedział co oznaczają mutację jakie mam, musiałam mu je tłumaczyć. Ale chodzę do niego od zawsze i on pracuje w szpitalu gdzie jest 2 stopień ref. Natomiast udało mi się dostać do fajnej lekarki, bo zwolnił się termin na czwartek na NFZ. Ona dużo bardziej jest zorientowana i bardziej zna się na patologi ciąży. Pracuje za to w szpitalu, gdzie jest tylko 1 stop. ref. Chciałam iść do tej babki i teraz nie wiem jak postąpić z tą wizytą u lekarza w piątek. Czy mam mu powiedzieć, że zmieniam lekarza? Czy tylko odwołać wizytę i się nie tłumaczyć? U tej babki jeszcze nie byłam więc nie wiem jakie ona ma podejście do badań, zwolnień itd. A ten lekarz z piątku od jakiegoś czasu chce mnie wysłać na L4. teraz nie wiem co robić....
Najchętniej poszłabym i w czwartek i w piątek i później zdecydowała u którego lekarza prowadzić ciążę, ale nie wiem czy nie będę miała przez to jakiś problemów z NFZ, że dwie wizyty u dwóch różnych ginekologów dzień po dniu...
 
Aaa ratunku dziewczyny co na nudności, zgage i mdłości

Coś co zadziała?
Do apteki podejść?
Woda z cytryną nie działa. Imbir gorzej. Herbata też nic.

Od 3 dni jestem bez życia i się śmieje bo 6+3.
Skonczony 6 tydzień i nagle mdłości nie z tej ziemi...

Nie ważne co zjem mam straszna zgage. 🙈
 
U mnie na ostatnim usg bardzo długo oglądał zarodek z różnych stron. Zastanawiałam się o co mu chodzi, po czym stwierdził: no chyba jest jeden, ale nie dam sobie ręki uciąć. Także jutro na wizycie się dowiem czy czasem się nie podzielił, bo byłyby jednojajowe 😅 ja tam bym wolała jedno, także trzymajcie kciuki 😁
 
Aaa ratunku dziewczyny co na nudności, zgage i mdłości

Coś co zadziała?
Do apteki podejść?
Woda z cytryną nie działa. Imbir gorzej. Herbata też nic.

Od 3 dni jestem bez życia i się śmieje bo 6+3.
Skonczony 6 tydzień i nagle mdłości nie z tej ziemi...

Nie ważne co zjem mam straszna zgage. 🙈
Pepsi :)
 
Wiecie coś czy można iść do dwóch róznych ginekologów na wizytę na NFZ?
Jestem umówiona na piątek do mojego lekarza, ale on taki jest średni. Nie wiedział co oznaczają mutację jakie mam, musiałam mu je tłumaczyć. Ale chodzę do niego od zawsze i on pracuje w szpitalu gdzie jest 2 stopień ref. Natomiast udało mi się dostać do fajnej lekarki, bo zwolnił się termin na czwartek na NFZ. Ona dużo bardziej jest zorientowana i bardziej zna się na patologi ciąży. Pracuje za to w szpitalu, gdzie jest tylko 1 stop. ref. Chciałam iść do tej babki i teraz nie wiem jak postąpić z tą wizytą u lekarza w piątek. Czy mam mu powiedzieć, że zmieniam lekarza? Czy tylko odwołać wizytę i się nie tłumaczyć? U tej babki jeszcze nie byłam więc nie wiem jakie ona ma podejście do badań, zwolnień itd. A ten lekarz z piątku od jakiegoś czasu chce mnie wysłać na L4. teraz nie wiem co robić....
Najchętniej poszłabym i w czwartek i w piątek i później zdecydowała u którego lekarza prowadzić ciążę, ale nie wiem czy nie będę miała przez to jakiś problemów z NFZ, że dwie wizyty u dwóch różnych ginekologów dzień po dniu...
Wydaje mi się, że jeżeli wizyta nie jest jednego dnia to nie powinno być problemu. Poszłabym w czwartek do babeczki i wtedy zdecydowała co z piątkiem :)
 
reklama
Aaa ratunku dziewczyny co na nudności, zgage i mdłości

Coś co zadziała?
Do apteki podejść?
Woda z cytryną nie działa. Imbir gorzej. Herbata też nic.

Od 3 dni jestem bez życia i się śmieje bo 6+3.
Skonczony 6 tydzień i nagle mdłości nie z tej ziemi...

Nie ważne co zjem mam straszna zgage. 🙈
podobno siemię lniane działa cuda, ale dopiero będę testować😀
 
Do góry