reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2024

Ja biorę Omegamed optima start z DHA, ale wysłalam męża ostatnio do apteki i nie było tych leków, także Pani farmaceutka poleciła Pregna DHA i kupił.
Ale czytam i czytam i nie wiem, jak je brać. Czy same czy z pregna plus hmmm...

Chyba kupię sobie Omegamed, a na następnej wizycie dopytam lekarza 🙃

Same na pewno nie. To jest jakos dodatek do pregna plus ale w późniejszych tygodniach ciąży 🙂
 
reklama
Dziewczyny a kiedy powiedziałyście w pracy o ciąży? Lub kiedy planujecie?
Wizytę mam jutro, jestem na 6+2. Pracuje jako sprzątaczka, codziennie mam jeden lub dwa domy. Na nieszczęście moje, w piątek zaczęły sie wakacje wiec dzieci w domu, takto zazwyczaj byłam sama. Od wczoraj męczą mnie straszne mdlosci i niestety nie kończą sie one w domu. Nie wiem ile razy mi uwierzą że zjadłam coś co mi zaszkodziło 😂
Ja powiedziałam szefowej w sumie bardzo szybko bo od razu odwołałam cześć moich zajęć i wiedziałam, że będę chciała iść jak najszybciej na zwolnienie + planowaliśmy podział grup na nowy rok szkolny no i musiałam powiedzieć, że mnie nie będzie :)
 
Hej dziewczyny. W końcu się wyspalam 🤣 Obudziłam się przed 9 jak nigdy 😎 To będzie dobry dzień 😄
Ja wstałam o 5 , umyłam się , zjadłam i padłam , wstałam przed 9 , dzieci się powoli budziły i bajki oglądały jak spałam 🙈
Dziewczyny ciąża bliźniacza dwujajowa, wszystko dobrze, są serduszka. Jestem w tak ogromnym szoku że cała się trzęsę. To jest niesamowite bo miałam takie przeczucie i tylko do męża o tym mówiłam, ale nie sądziłam że to możliwe.
Ale cudownie ! Podwójne gratulacje ! ❤️ Mi się kiedyś marzyły bliźniaki , jednak teraz przy trójce dzieci to już mi przeszło 😅
Duże macie rozbieżność pomiędzy terminem z USG a terminem z o//m?
Jakieś 5 dni z moich obliczeń, a owulację czułam jak miałam 🤷
 
Pati ty masz już jakieś dzieciaczki w domu? Jak się oswoiłaś z tà myślą?
Mam corke 11 miesiecy. Chcielismy dla niej rodzenstwo. Ale w ogole nie bralismy pod uwage blizniat. Naprawde nie wiem jak to ogarne, zwlaszcza ,ze rodzice i tesciowie daleko. Chociaz ostatnio maz stwierdzil ze byleby tylko urodzily sie zrdowe, to damy rade i tak sobie to powtarzam jak mantre. Rodzina jeszcze nie wie, pewnie na roczku corki powiemy. U nas tez zadnych blizniat w rodzinie :-)
 
Mam corke 11 miesiecy. Chcielismy dla niej rodzenstwo. Ale w ogole nie bralismy pod uwage blizniat. Naprawde nie wiem jak to ogarne, zwlaszcza ,ze rodzice i tesciowie daleko. Chociaz ostatnio maz stwierdzil ze byleby tylko urodzily sie zrdowe, to damy rade i tak sobie to powtarzam jak mantre. Rodzina jeszcze nie wie, pewnie na roczku corki powiemy. U nas tez zadnych blizniat w rodzinie :-)

Moi rodzice i tesciowe mieszkają za granicą wiec my też będziemy zdani na siebie. Ale też tak myślę, że oby wszystko było dobrze ❤
 
reklama
A jak robiliście test ciążowy np w dniu spodziewanej miesiączki to była druga kreska mocno wyraźna? Podobno to może wskazywać na ciążę mnoga też 😅 tak się pytam bo może mam szanse hahaha 😂
 
Do góry