reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2024

reklama
Dziewczyny, jesteście na zwolnieniu czy pracujecie?
ja pracuje, za 2 tyg mam urlop, później wracam na tydzień i znowu urlop 2 tyg. Po urlopie zamierzam porozmawiać z szefem, żeby ustalić jakiś plan. Chciałabym pracować do września - października, chociaż nie wiem jak będę się czuła …. Czasami mam takie dni, że ledwo siedzę w pracy - mdłości, zawroty głowy :(
Nie chciałabym jednak zostawiać pracy bez nikogo na moje miejsce … mam odpowiedzialne stanowisko i jakoś tak poczuwam się, żeby kogoś wdrożyć na swoje miejsce. Może być ciężko, od roku szukam do płac… mało chętnych, albo brak doświadczenia :( ciężko jest, ale jestem dobrej myśli :)
 
Ja już po wizycie. Ciąża trochę młodsza bo 6+1, a dziś z om wychodzi 6+5. Oczywiście milion wątpliwości 🤣 serduszko bije, ale nie słuchałam akcji serca oraz nie wiem ile tętno

Ja też nie podsłuchiwałam serduszka, powiedział że nie zaleca na tym etapie, a najważniejsze to że widać że bije :)
 
@Lilka92 poproszę termin kolejnej wizyty na 31.07, a termin porodu poprawiamy na 15.02 ;).
Z Perełką jak nazywa maleństwo mój mąż jest wszystko ok, jest minimalnie mniejsza niż wskazuje termin ostatniej miesiączki, na początku sierpnia mam się umówić na prenatalne :)

Piateczka! Mi rowniez wychodzi z okresu 15 lutego, a ze skanu troszke pozniej :)
 
Ja na razie nie mam zamiaru iść na L4, pracę mam dwie - jestem nianią dla 10 i 6 latka oraz agentem ubezpieczeniowy( biuro mam w domu). A teraz w wakacje jak siedzą w domu to sobie chociaż dorobię :)
A jeśli którejś z Was się kończy ubezpieczenie domu/samochodu itp to się polecam 😁
Ej to pisze do Ciebie na priv bo muszę mieszkanie ubezpieczyć 😂
 
Właśnie odebrałam wyniki. TSH i progesteron ok, natomiast beta za mała... Powinno być ze 40000 a jest niecałe 30000 😢😢
 
reklama
Do góry