reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2024

Dziewczyny, jesteście na zwolnieniu czy pracujecie?
Ja jestem na URLOPIE wychowawczym 🫠 nie wiem kto wymyśla te nazwy
Wysłałam zdj szwagierkom to jedna napisała że przeczuwa że u nas coś jeszcze będzie 😅 jutro dostanie fotę z USG pod tego bociana 🤣
Hahhahahaha 🙈🙈🙈🙈🙈
Tak, narazie jestesmy w lesie, zastanawiamy sie nad kupnem innej dzialki ale do konca roku musimy to ogarnac. A potem bedziemy dzialac, pewnie na wykonczenie jakis kredyt bedziemy brac bo moze srodkow braknąć :-)
My się rozglądamy za domem ale te ceny teraz to jest kosmos 😱 czekamy aż sytuacja na rynku się unormuje trochę. Mamy 3 pokoje to jakoś się pomieścimy 😂
 
reklama
Pierwsze kalkulatory banków wyszły piątek/sobota, podobno dzisiaj ma reszta udostępnić, bo od tygodnia jestem na linii z naszą doradczynią 🙂
Trzymam za nas kciuki ✊ jak liczyłam w kalkulatorze Alior banku to fajnie to wygląda.
Marzę, żeby iść na swoje 😊
Ja podziwiam ludzi którzy to wszystko ogarniają, łącznie z całym procesem budowy.
 
Ja jestem na URLOPIE wychowawczym 🫠 nie wiem kto wymyśla te nazwy

Hahhahahaha 🙈🙈🙈🙈🙈

My się rozglądamy za domem ale te ceny teraz to jest kosmos 😱 czekamy aż sytuacja na rynku się unormuje trochę. Mamy 3 pokoje to jakoś się pomieścimy 😂
No my mamy zamiar w 5 jakos na 2 pokojach pomieszkac zanim sie nie wybudujemy. Chociaz zobaczymy, jak bedzie bardzo zle to jakis domek wynajmniemy, chociaz to tez spore koszty, tak patrzylam i od 4 tys za miesiac.
 
No to nieźle 🤣 u mnie w pracy wie tylko jedna koleżanka, bo się zwalnia i jest jeszcze tylko 2 tygodnie.

Ja za tydzień zaczynam urlop, jedziemy na 2 tygodnie nad morze. A później zaraz po powrocie prenatalne, może będzie już widać płeć 😍
2vtygodnie nad morzem? Ale cudownie... My jesteśmy 11 lat po ślubie a byliśmy tylko 3 razy i jak gdzieś wyjezdzamy to na max 5 dni. W tym roku pewnie nigdzie nie pojedziemy, bo się splukalismy totalnie z kasy... 🥴
 
2vtygodnie nad morzem? Ale cudownie... My jesteśmy 11 lat po ślubie a byliśmy tylko 3 razy i jak gdzieś wyjezdzamy to na max 5 dni. W tym roku pewnie nigdzie nie pojedziemy, bo się splukalismy totalnie z kasy... 🥴
my też zawsze na tydzień jeździliśmy, w tym roku pierwszy raz na tak długo. Oby tylko pogoda w miarę dopisała .
 
reklama
Nie, jestem asystentką lekarza weterynarii 🙃

Edit. Generalnie czy asystent czy technik to obowiązki u nas te same. A przychodnia całodobowa, 4 szpitale, robisz kilka rzeczy jednocześnie. A tak z drugiej perspektywy to jesteś na zmianie ale np do zabiegu już nie można stanąć, na szpital zakaźny też nie itd...
Wow. Zawsze było moim marzeniem pracować ze zwierzętami ale poszłam inną drogą.. 🙄 Czasami żałuję ale co zrobić 😅 w każdym razie podziwiam, wiem że to niełatwa praca.
 
Do góry