reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2024

Ja byłam dzisiaj na IP ginekologicznej +sor, straszny ból boku, pleców, pachwiny, pośladka i już nawet nogi. Bałam się, że poroniłam. Po okropnym przyjęciu i przejściu przez wielu lekarzy (3 oddziały) stwierdzono rwę kulszową.
Fasolka żyje i ma się dobrze - już 2,58cm szczęścia 🥰
Dostałam kroplówkę, wylałam dzisiaj morzę łez ze stresu i na szczęście dzidziuś ma się dobrze ❤️
Jejku pierwszy moment to zamarłam, aż powietrze wstrzymałam. Jedno szczęście ze to rwa, co prawda nic przyjemnego to nie jest ale dobrze usłyszeć taka diagnozę teraz . Kochana dużo odpoczywaj teraz bo przeszłaś ciężki dzień ❤️
 
reklama
Dopiero teraz wszystko mnie puszcza 🙈

Właśnie myślę nad tym, bo może tejpy by pomogły 🤔
mój mąż ma rwę kulszowa w odcinki lędźwiowym i pomada mu kreglasz, a teraz dodatkowo ma ucisk na nerw szyjny od tego drętwieje mu bark i ból niesamowity że oddychać nie może i drętwieje mu ręką to już kręglarz nie wiele pomaga ale właśnie fizjoterapeuta i ćwiczenia. Dobrze że z fasolką wszystko dobrze ale wyobrażam sobie stres🙈

A ja dziś zauważyłam u siebie jakiś dziwny śluz brązowa szary😱 i zastanawiam się czy to nie początek infekcji po luteinie? Globulki już kupiłam ale jeszcze nie wkładam bo już wogole będę tam pływać 😅😔 ble... Faceci mają lepiej
 
Czy jest tu mama, która ma już starsze dziecko i wciąż karmi piersią? Ja od dwóch dni już nie daje rady i nie wiem co robić :( syn ewidentnie nie chce być odstawiony :(
 
A ja dziś grillowo 😁 wchodzi mi bardzo dobrze 😅
Dziewczyny we wtorek lecę na wakacje, będę przez ten czas nieaktywna, aż się boje ile będę miała później stron do nadrabiania 😂 nie zapomnijcie o mnie do grupy prywatnej jeśli powstanie 😘
@Lilka92 zmień mi proszę termin wizyty na 12.7 😊
Gdzie lecicie 🥰
Ja byłam dzisiaj na IP ginekologicznej +sor, straszny ból boku, pleców, pachwiny, pośladka i już nawet nogi. Bałam się, że poroniłam. Po okropnym przyjęciu i przejściu przez wielu lekarzy (3 oddziały) stwierdzono rwę kulszową.
Fasolka żyje i ma się dobrze - już 2,58cm szczęścia 🥰
Dostałam kroplówkę, wylałam dzisiaj morzę łez ze stresu i na szczęście dzidziuś ma się dobrze ❤️
Współczuję stresu ! Całe szczęście wszystko ok ❤️
Czy jest tu mama, która ma już starsze dziecko i wciąż karmi piersią? Ja od dwóch dni już nie daje rady i nie wiem co robić :( syn ewidentnie nie chce być odstawiony :(
Tak, ja karmie nadal. Nie dajesz rady z bolu?
 
reklama
Do góry