reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2024

Jeśli chodzi o objawy to piersi są duże ale już tak mnie nie bolą czy mam się czym przejmować ? Coś czytałam ze później przestają . Wiecie ja jestem głupia na tym punkcie
 
reklama
Też mam już pierwsze zachcianki. Na pierwszym miejscu oczywiście lody, nie wiem jak to się dzieje, ale lepiej się po nich czuje 🤣 Dzis mnie wzięło na gofry i zapiekanki. Wybieramy się później na większe zakupy..także będzie trzeba jakoś poskromić moje zapędy 🤣
 
A ja mam pierwsza ciążowa zachciankę i to taka średnią do spełnienia bo dawno w sklepach nie widziałam. Mąż mówił że poszuka. Marzy mi się lód w kubeczku koral taki co są 4 smaki cytrynowy, czekoladowy, truskawkowy i śmietankowy. Szczególnie te pierwsze dwa smaki.
Oki poszukałam trochę i lody Koral Iza powinny być w Biedronce, Społem lub Dino 🤣
 
To my w pracy jesteśmy 4 w ciąży jak Wam mówiłam i się śmiejemy że to zaraźliwe jak wirus. I jedna dziewczyna nie przyznaje się póki co. Tzn jak musi komuś powiedzieć bo chce ją do zdjęć albo Izo przy zabiegu to mówi i prosi żeby dalej nie mówić. No i jeden lekarz facet oczywiście robi sanację i jedna dziewczyna mówi że źle się czuje że może to ciążowy wirus. A ten no to może będziesz 5 a ta podlapala i dochodzenie kto jest 4... I nikt nic nie wygadał się a temu się wyrwało.
No to nieźle 🤣 u mnie w pracy wie tylko jedna koleżanka, bo się zwalnia i jest jeszcze tylko 2 tygodnie.

Ja za tydzień zaczynam urlop, jedziemy na 2 tygodnie nad morze. A później zaraz po powrocie prenatalne, może będzie już widać płeć 😍
 
Jeśli chodzi o objawy to piersi są duże ale już tak mnie nie bolą czy mam się czym przejmować ? Coś czytałam ze później przestają . Wiecie ja jestem głupia na tym punkcie
ja z piersiami to mam tak naprzemiennie, raz bardzo bolą, raz prawie wcale. To podobno normalne.
 
ja z piersiami to mam tak naprzemiennie, raz bardzo bolą, raz prawie wcale. To podobno normalne.
Dziękuje 😘

No to nieźle 🤣 u mnie w pracy wie tylko jedna koleżanka, bo się zwalnia i jest jeszcze tylko 2 tygodnie.

Ja za tydzień zaczynam urlop, jedziemy na 2 tygodnie nad morze. A później zaraz po powrocie prenatalne, może będzie już widać płeć 😍
A gdzie nad morze jeśli można wiedzieć ?
 
Jeśli chodzi o objawy to piersi są duże ale już tak mnie nie bolą czy mam się czym przejmować ? Coś czytałam ze później przestają . Wiecie ja jestem głupia na tym punkcie
Też tak miałam, że się tym martwiłam. Ale zauważyłam, że u mnie to zależy od biustonosza. Jak mam cały dzień taki sztywny z fiszbinami to wieczorem bardzo bolą a w miękkim biustonoszu prawie w ogóle
 
Współczuję mdlosci 🫂
Dobrze, że mąż ma takie nastawienie - mój ma takie samo i tego nam potrzeba 😊
Ja wizytuje we wtorek i też mam stresa, mimo, że na poprzedniej było serduszko.
Wierzę, że wszystko będzie w porządku i u mnie i u Ciebie 😊 oczywiście u wszystkich ❤️
Mam pytanie... ile to będzie czasu od ostatniej wizyty? Bo mnie dopiero lekarz umówił za 4 tygodnie 🤔
 
Mnie dr z kliniki namawia na nifty- z uwagi na skończone 35 lat i,żeby być spokojnym. Po procedurze słabo u nas z kasą i stwierdziłam, że najpierw zrobię prenatalne z papa,bo i tak na NFZ , a w razie wątpliwości pójdę na to nifty.
Czy któraś z Was zdecydowana jest na nifty?
Ja jestem
Poczytaj co tam w zakresie jest badania. Tez jestem po procedurach i po 35 l. Mysle ze warto.
 
reklama
Do góry