reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2024

ja w tym tygodniu wydałam ponad 1000zl🙈 badania, usg piersi, przegląd u dentysty i wizyta u gin, nie wliczając w to leków z apteki 🤷‍♀️ za miesiąc kolejne badania plus wizyta i prenatalne wiec znów ponad 1000 zł.
Ja dlatego postanowiłam iść na NFZ bo kurczę ciągną z nas te składniki i jeszcze mam płacić za badania.
Dla mnie to jest chore że skierowanie od prywatnego lekarza nie jest refundowane, tym bardziej w ciąży 😔
Ja jedynie nie robiłam badania na Wit D bo od 5 lat przyjmuję, z przerwami na lato, na wszystkie inne dostałam skierowanie.
 
reklama
Ja dlatego postanowiłam iść na NFZ bo kurczę ciągną z nas te składniki i jeszcze mam płacić za badania.
Dla mnie to jest chore że skierowanie od prywatnego lekarza nie jest refundowane, tym bardziej w ciąży 😔
Ja jedynie nie robiłam badania na Wit D bo od 5 lat przyjmuję, z przerwami na lato, na wszystkie inne dostałam skierowanie.
o NFZ nawet nie chce myśleć 🤬 nie wyobrażam sobie prowadzić ciąży u nikogo innego. Za długa droga za nami w staraniach o dziecko. Jak by podliczyć cała procedurę in vitro plus to co idzie teraz to można by kupić wyprawkę spokojnie dla 4 dzieciaczków. Ale cóż żyjemy w chorym kraju🤷‍♀️
Wiec choćbyśmy chcieli mieć więcej dzieci to nie ma na to szans.
 
o NFZ nawet nie chce myśleć 🤬 nie wyobrażam sobie prowadzić ciąży u nikogo innego. Za długa droga za nami w staraniach o dziecko. Jak by podliczyć cała procedurę in vitro plus to co idzie teraz to można by kupić wyprawkę spokojnie dla 4 dzieciaczków. Ale cóż żyjemy w chorym kraju🤷‍♀️
Wiec choćbyśmy chcieli mieć więcej dzieci to nie ma na to szans.
No w takiej sytuacji to nawet nie ma o czym mówić, bardzo przykre jest to że nasze państwo nie wspiera in vitro przecież dla wielu par to jedyna droga żeby zostać rodzicem.
Moja kuzynka jest po 4 próbach, niestety nie udanych 😔 odczuli to bardzo finansowo.
Postanowili że zaadoptują dziecko, wszystko się udało mala jest cudowna i bardzo podobna wizualnie do swoich adopcyjnych rodziców.
 
No w takiej sytuacji to nawet nie ma o czym mówić, bardzo przykre jest to że nasze państwo nie wspiera in vitro przecież dla wielu par to jedyna droga żeby zostać rodzicem.
Moja kuzynka jest po 4 próbach, niestety nie udanych 😔 odczuli to bardzo finansowo.
Postanowili że zaadoptują dziecko, wszystko się udało mala jest cudowna i bardzo podobna wizualnie do swoich adopcyjnych rodziców.
Podziwiam pary które adoptują dzieciaczki 🥰 męża ciocia nie mogła mieć dzieci, jak zdecowali się na adopcje to już byli w takim wieku że na małe dziecko nie mieli szansy. A 8 latka czy kogo tam im chcieli dać to podobno nie chcieli.
 
reklama
Matko dziewczyny, ale mnie dziś mdli bleee 🥴 kupiłam sobie chałkę i z masłem zjadłam ostatnio któraś z Was narobiła mi smaka 😁

Ja wszystkie ciążę prowadziłam na NFZ.. W ostatniej ciąży miałam mnóstwo badań.. Jakby to zliczyć to kasiury pewnie by wyszło sporo 😂
 
Do góry