reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Grabciu, nie udzielam się tu jakoś bardzo często, ale czytam cały czas i wiedz, że mocno trzymam kciuki za Ciebie i Maluszka! Bądź dzielna! :)
 
Hejka :)
Sojnabig U mojego Malucha do tej pory czułam czkawkę może ze 2 razy, albo ma ją rzadko, albo jej nie czuję po prostu ;p (mam spory swój brzuszek i może tłumić)
turluturlu u mnie bardzo rzadko zostawiają awizo i nigdy praktycznie nie dzwonią domofonem, żeby się nie okazało że ktoś w domu jest i trzeba na górę wchodzić (mieszkam na 9 piętrze). Teraz aktualnie czekam na paczkę pobraniową, która niby waży 29 kg w co nie wierzę (zamawiałam pościele, ręczniki, pieluchy tetrowe itp no i przewijak, więc nie było z czego się tyle nazbierać), ale no zobaczymy ;/
Klauduska mój Jasio w 27 tygodnia ważył około 1200 gram, ale teraz już każdy Maluszek rośnie indywidualnie ;)
Magdaaalena ja kupiłam materac z pianki wysoko-elastycznej właśnie z firmy hevea i wydaje się być ok ;)
Grabcia Kochana trzymam kciuki, żeby lekarze jakoś opanowali sytuację. Może się uda jeszcze Maluszka potrzymać w brzuszku, ale tak jak dziewczyny piszą, w razie cesarki Maleństwo już sobie da radę, ale dobrze że nowe leczenie pomaga, oby jak najdłużej ;)
 
Grabcia trzymajcie się dzielnie miejmy nadzieje ze nowe leczenie pomoże i wytrzymacie w dwupaku jak najdłużej.

My dzisiaj 7 tydzien w szpitalu i marzymy jeszcze przynajmniej o 3 tyg w dwupaku mam nadzieje ze się uda , bo szyjka juz prawie cala skrócona i te rozwarcie ehhh a do tego mnie "tam" dzisiaj kłuje i boli mam nadzieje ze przejdzie

U mnie bączek często ma czkawke i ja akurat dobrze ja czuję :)
 
Densik trzymaj się!
Jak tak czytam, że 3 z was w szpitalu to aż mi głupio, że tak narzekam na to, że coś mnie boli czy że mam gorszy dzień i chce mi się ryczeć. Powinnam się cieszyć, że jestem w domu, dzieciątko jest bezpieczne i nic więcej do szczęścia nie powinno mi być potrzebne :) maruda ze mnie :)
 
Wszystkie leżące Dziewczyny, zwłaszcza Grabcia -ściskam Was mocno, nie ma innej opcji-będzie ok.
Ja z tym modlących jestem to zdrowaśki pójdą w ruch.
Jestem z Wami.
Brzuchatki-dobrej nocy!
 
Grabcia będzie dobrze, moja babcia mi ostatnio mowiala że widziała jakis program o wczesniakach i mówili ze lepiej jak się je ur w 7 mc niż w 8, ale nie wnikałam dlaczego.
Nuśkaaa też chyba kupię z pianki wysokoelastycznej tyko że z kokosem. Znalazłam taki z Hildinga, chyba dobra firma.
Weekend należał do udanych w końcu mam w domu łóżeczko i kołyske, szafa zamówiona, trochę ciuszkow też zakupionych ( w zasadzie to już mam 10 szt body z dł rękawem i 4 z krótkim roz 62 więc body chyba mi już wystarczy).
Dzisiaj byliśmy w kinie na Pitbullu i mały postanowił się pobawić maminym pecherzem, momentami myślałam że nie wysiedze.
 
reklama
Grabcia będzie dobrze, moja babcia mi ostatnio mowiala że widziała jakis program o wczesniakach i mówili ze lepiej jak się je ur w 7 mc niż w 8, ale nie wnikałam dlaczego.
Nuśkaaa też chyba kupię z pianki wysokoelastycznej tyko że z kokosem. Znalazłam taki z Hildinga, chyba dobra firma.
Weekend należał do udanych w końcu mam w domu łóżeczko i kołyske, szafa zamówiona, trochę ciuszkow też zakupionych ( w zasadzie to już mam 10 szt body z dł rękawem i 4 z krótkim roz 62 więc body chyba mi już wystarczy).
Dzisiaj byliśmy w kinie na Pitbullu i mały postanowił się pobawić maminym pecherzem, momentami myślałam że nie wysiedze.
Podobno ze względu na intensywny rozwój mózgu i pęcherzyków płucnych w 8 lepszy jest 7 lub 9 miesiac, żeby właśnie ten proces rozwoju przebiegal w spokoju w brzuchu badz inkubatorze, takie krążą w internecie informacje, jednak większość lekarzy nie potwierdza, nie ma też chyba wiarygodnych badan ze lepiej w 7. Każdy dzień w brzuchu ma znaczenie. Natomiast szansa na zdrowie takiego wcześniaczka jest juz bardzo duża i trzeba być dobrej myśli :)
 
Do góry