reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Woda się zatrzymuje. Nogi już spuchniete. Jak mnie złapie atak nerki to od razu częste sikanie i wymioty...nawet ponad 20 razy na dobę...[emoji22] ja wytrzymam byle by maleństwo jak najdłużej pomieszkalo w brzuszku tyle ze od wymiotow już skurcze są i dają leki na nie [emoji47]
Zastosowali jakieś nowe leczenie póki co od 8 godziny spokój A i malutki zaczął się ruszać...Ale jak będzie dalej?[emoji22]
Za to wam powiem ze mam tak madre położne i pielęgniarki ze mogły by książki wydawać. Jak np zrobiła mi teraz wykład o jogurtach dla dzieci tak na pewno zastanowię się dwa razy zanim dam mojemu maluszkowi

Napisane na SM-G357FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dobrze chociaż że to nowe leczenie pomogło. Musisz być dobrej myśli. I dobrze, że masz wsparcie w położnych i pielęgniarkach, to ci się teraz najbardziej przyda.
 
Woda się zatrzymuje. Nogi już spuchniete. Jak mnie złapie atak nerki to od razu częste sikanie i wymioty...nawet ponad 20 razy na dobę...[emoji22] ja wytrzymam byle by maleństwo jak najdłużej pomieszkalo w brzuszku tyle ze od wymiotow już skurcze są i dają leki na nie [emoji47]
Zastosowali jakieś nowe leczenie póki co od 8 godziny spokój A i malutki zaczął się ruszać...Ale jak będzie dalej?[emoji22]
Za to wam powiem ze mam tak madre położne i pielęgniarki ze mogły by książki wydawać. Jak np zrobiła mi teraz wykład o jogurtach dla dzieci tak na pewno zastanowię się dwa razy zanim dam mojemu maluszkowi

Napisane na SM-G357FZ w aplikacji Forum BabyBoom
Grabcia trzymaj się dzielnie :) jogurty typu danonki nie mają za wiele wartości odżywczych za to mnóstwo cukru. Ja daje dzieciom czasem ale jako deser a nie np. zamiast śniadania.
 
Grabcia dobrze ze to nowe leczenie dziala i ze masz kompetentne pielegniarki. Dacie rade !!!!
Ja jem jogurty ale tylko greckie naturalne bo te owocowe to sam cukier...
 
Grabcia trzymam kciuki za was. Lekarze wiedzą co robią.
Co do danonków itp świństw " dla dzieci" mój syn ma 6 lat i w życiu tego nie jadł (przynajmniej wg mojej wiedzy) i nie uważam żeby był nieszczęśliwy.
 
Nawet nie mam szans na cokolwiek od krowy. Po za tym podejrzewam ze po moich przejściach i strachu teraz to będę najbardziej przewrazliwiona i nadopiekuncza mama na ziemi.

Napisane na SM-G357FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nawet nie mam szans na cokolwiek od krowy. Po za tym podejrzewam ze po moich przejściach i strachu teraz to będę najbardziej przewrazliwiona i nadopiekuncza mama na ziemi.

Napisane na SM-G357FZ w aplikacji Forum BabyBoom
Najważniejsze to żeby dziecko polubilo warzywa i owoce :) tak jak Rozmaryn pisze, dopóki dziecko nie wie co to slodycze czy danonki to ich nie chce i nic nie traci, tylko trzeba wszystkim babciom powiedzieć żeby nie dawaly... Tak samo jest z bajkami
 
reklama
Do góry