reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Grabciu, nie udzielam się tu jakoś bardzo często, ale czytam cały czas i wiedz, że mocno trzymam kciuki za Ciebie i Maluszka! Bądź dzielna! :)
 
Hejka :)
Sojnabig U mojego Malucha do tej pory czułam czkawkę może ze 2 razy, albo ma ją rzadko, albo jej nie czuję po prostu ;p (mam spory swój brzuszek i może tłumić)
turluturlu u mnie bardzo rzadko zostawiają awizo i nigdy praktycznie nie dzwonią domofonem, żeby się nie okazało że ktoś w domu jest i trzeba na górę wchodzić (mieszkam na 9 piętrze). Teraz aktualnie czekam na paczkę pobraniową, która niby waży 29 kg w co nie wierzę (zamawiałam pościele, ręczniki, pieluchy tetrowe itp no i przewijak, więc nie było z czego się tyle nazbierać), ale no zobaczymy ;/
Klauduska mój Jasio w 27 tygodnia ważył około 1200 gram, ale teraz już każdy Maluszek rośnie indywidualnie ;)
Magdaaalena ja kupiłam materac z pianki wysoko-elastycznej właśnie z firmy hevea i wydaje się być ok ;)
Grabcia Kochana trzymam kciuki, żeby lekarze jakoś opanowali sytuację. Może się uda jeszcze Maluszka potrzymać w brzuszku, ale tak jak dziewczyny piszą, w razie cesarki Maleństwo już sobie da radę, ale dobrze że nowe leczenie pomaga, oby jak najdłużej ;)
 
Grabcia trzymajcie się dzielnie miejmy nadzieje ze nowe leczenie pomoże i wytrzymacie w dwupaku jak najdłużej.

My dzisiaj 7 tydzien w szpitalu i marzymy jeszcze przynajmniej o 3 tyg w dwupaku mam nadzieje ze się uda , bo szyjka juz prawie cala skrócona i te rozwarcie ehhh a do tego mnie "tam" dzisiaj kłuje i boli mam nadzieje ze przejdzie

U mnie bączek często ma czkawke i ja akurat dobrze ja czuję :)
 
Densik trzymaj się!
Jak tak czytam, że 3 z was w szpitalu to aż mi głupio, że tak narzekam na to, że coś mnie boli czy że mam gorszy dzień i chce mi się ryczeć. Powinnam się cieszyć, że jestem w domu, dzieciątko jest bezpieczne i nic więcej do szczęścia nie powinno mi być potrzebne :) maruda ze mnie :)
 
Wszystkie leżące Dziewczyny, zwłaszcza Grabcia -ściskam Was mocno, nie ma innej opcji-będzie ok.
Ja z tym modlących jestem to zdrowaśki pójdą w ruch.
Jestem z Wami.
Brzuchatki-dobrej nocy!
 
Grabcia będzie dobrze, moja babcia mi ostatnio mowiala że widziała jakis program o wczesniakach i mówili ze lepiej jak się je ur w 7 mc niż w 8, ale nie wnikałam dlaczego.
Nuśkaaa też chyba kupię z pianki wysokoelastycznej tyko że z kokosem. Znalazłam taki z Hildinga, chyba dobra firma.
Weekend należał do udanych w końcu mam w domu łóżeczko i kołyske, szafa zamówiona, trochę ciuszkow też zakupionych ( w zasadzie to już mam 10 szt body z dł rękawem i 4 z krótkim roz 62 więc body chyba mi już wystarczy).
Dzisiaj byliśmy w kinie na Pitbullu i mały postanowił się pobawić maminym pecherzem, momentami myślałam że nie wysiedze.
 
reklama
Grabcia będzie dobrze, moja babcia mi ostatnio mowiala że widziała jakis program o wczesniakach i mówili ze lepiej jak się je ur w 7 mc niż w 8, ale nie wnikałam dlaczego.
Nuśkaaa też chyba kupię z pianki wysokoelastycznej tyko że z kokosem. Znalazłam taki z Hildinga, chyba dobra firma.
Weekend należał do udanych w końcu mam w domu łóżeczko i kołyske, szafa zamówiona, trochę ciuszkow też zakupionych ( w zasadzie to już mam 10 szt body z dł rękawem i 4 z krótkim roz 62 więc body chyba mi już wystarczy).
Dzisiaj byliśmy w kinie na Pitbullu i mały postanowił się pobawić maminym pecherzem, momentami myślałam że nie wysiedze.
Podobno ze względu na intensywny rozwój mózgu i pęcherzyków płucnych w 8 lepszy jest 7 lub 9 miesiac, żeby właśnie ten proces rozwoju przebiegal w spokoju w brzuchu badz inkubatorze, takie krążą w internecie informacje, jednak większość lekarzy nie potwierdza, nie ma też chyba wiarygodnych badan ze lepiej w 7. Każdy dzień w brzuchu ma znaczenie. Natomiast szansa na zdrowie takiego wcześniaczka jest juz bardzo duża i trzeba być dobrej myśli :)
 
Do góry