reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

Japko84 swędzenie to może być objaw cholestazy - nie wolno tego bagatelizować bo zagraża życiu dziecka.

.jagodka pal sześć te rzęsy, ale jakie Ty masz oczyska! [emoji171]
 
reklama
Sojnabig-gratulujemy! Czy imię już wybrane?:)
Jagódka-cudne rzęsy! Kochana, czy Ty z Lublina jesteś? Pytam, bo ja też, ale niestety już 2 rok mieszkamy w Warszawie, potwornie tęsknię za Lu..mam nadzieję, że po porodzie tam wrócę...
Dziewczyny-czy ćwiczycie coś w ciąży?
Chodzę na basen 1x w tygodniu, chciałabym codziennie ćwiczyć, na razie wykonuje jakieś drobne ćwiczenia zalecane w poradniku, ale zastanawiam się jak jest u Was.
Bardziej robię to pod kątem tego, żeby jakoś poród przebiegł w miarę normalnie... ale też żeby się dobrze czuć.
Czy ćwiczy któraś z Was z piłką?
Na co pozwala Wam lekarz?
Tak z ciekawości ;-)
Pozdrawiam, dobrego dnia!
 
Sojnabig Gratulacje:) Kolejny synuś na naszym forum:)
Ja może w poniedziałek się coś dowiem.

Turluturlu Ja wczoraj myślałam nad jakimiś ćwiczeniami co by do porodu się przygotować,bo kondycji to ja mam zero:/ Ale zupełnie nie wiem co można
 
Dziękuję za miłe słowa Dziewczyny:zawstydzona/y: Właśnie chodziło o naturalny efekt, dlatego 1:1 (ewentualnie 2:1 też ładnie wygląda, ale już 8:1 to przesada) a nie jak u ruskiej lalki - bardzo mnie rażą takie płachty nad oczami, ale co kto lubi;)
Turluturlu tak, jestem rodowitą Lublinianką:)
Sojna gratuluję chłopca! Sypią się faceci jak z rękawa:)
Ja z pełnym sukcesem wróciłam do domu, książka kupiona (ale kolejka tragiczna), zeszyt też (bo do religii nie może być w kwiatki tylko tematyczny:sorry: Najlepsze gofry w mieście też zaliczone:biggrin2: Zdążyłam się przebrać, wzięłam młodego, "wysikałam" go i przyjechał kurier od tiulu na pompony. Elegancko, wszystko just in time:)
 
reklama
Nie chcecie znać płci? :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Chcemy...Ja to chce znać już od dwóch kresek na tescie hahah Ale lekarz nie chce powiedzieć i już 17tydz...I dalej nie wiem. Tzn mam opinię innego i dziewczyn od wyrostkow płciowych,ale mój ginek twierdzi odwrotnie. Także dalej wiem ze nic nie wiem. 4 razy byłam na zakupach i nic nie kupiłam bo nie chce ubrań uniwersalnych. Zobaczę w poniedziałek czy zechce powiedzieć, bo zauważyłam ze on dopiero na polowkowym mówi.
 
Do góry