reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

Dzień doberek. My już po wakacjach, jeszcze tylko jutro nad morze. Tyle w Polsce było do roboty ze zbytnio do was nie zaglądałam. Już chyba nie nadrobię. Gratuluje wszystkich wizyt. My będziemy szli na usg prawdopodobnie pod koniec września. Wczoraj wieczorem dzidzia szalała. Monsku- dobrze wiedzieć ze pokrzywa działa, muszę zakupić. Pod koniec ostatniej ciąży tak mi nogi puchły ze nawet w skarpety się nie mieściłem, już nie będę wspominać co się działo zaraz po porodzie. Czy któraś z was tez w ciąży nogi swedza? W poprzedniej drapalam się do krwi i teraz cholerstwo wraca. Po balsamach, kremach jest jeszcze gorzej. W uk lekarze mówią ze normalne i minie ale ja funkcjonować normalnie nie mogę.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Grabcia, mnie to całe swędzą, od pośladków do kostek. Idę ulica i się drapie jak szalona. Czasami jest tak ze w sumie trwa to nawet 5 godz dziennie. Nie ma na to określonego czasu. O prywatnym forum tez nie słyszałam ale nie zaglądałam zbytnio do was.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wapno brałam i nic, witaminę D tez i nic. Swędzą tylko nogi. Np teraz już od godziny się drapie a mogłabym jeszcze spać, albo mieszkanie ogarnąć jako ze dzieciarnia śpi. Pocieszam się tym ze jeszcze 5 miesięcy i przejdzie [emoji23].


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Japko, mnie tak swędziały nogi w pierwszej ciąży, nawet cholestazę podejrzewali, ale tylko nogi swędziały. Teraz już wiem dlaczego - mam całe nogi od kolan w górę pocięte rozstępami.. Nawilżaj nawilżaj i jeszcze raz nawilżaj - ale czymś mega mocnym nie zwykłym balsamem, tylko najlepiej jakimś olejem albo masłem.

Dziś muszę pojechać po książkę do religii dla córy, bo pewnie jak na złość okażę się, że mają religię w piątek i połowa klasy będzie bez podręczników;) Czeka mnie jeszcze prasowanie bluzki i spódniczki na rozpoczęcie.
 
Aaaa i zaczęłam 16 tydzień:D

Kurier mam mi dziś dostarczyć tiul na pompony do nowego pokoju Klaudii, będę się wyżywać artystycznie, niech mi tylko cholerną zabudowę wycenią - czekam już tydzień na wycenę wrrr i chyba zaraz zrobię dym..
 
reklama
Dzięki Jagódka, będę próbować. My do szkoły we wtorek, mundurek jest, jakie to szczęście ze książek nie musimy kupować. Czasami tęskno za kupowaniem wyprawki typu zeszyty, farby. W Polsce małej nakupowslam farb, mazaków, kredek, zeszytów mimo ze nie muszę. Ale to wszystko takie ładne i kolorowe.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry