reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
W poprzedniej ciąży, trochę ponad rok temu, przez 8 miesięcy swedzialo ale nie mam żadnych rozstępów. Widocznie coś innego. Trudno, raz przeżyłam to i drugi raz dam rade [emoji23].


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czeka mnie jeszcze prasowanie bluzki i spódniczki na rozpoczęcie.
ja w poniedzialek ogarnelam mundurki, bluzki,bluzeczki i koszule na caly tydzien i dzis mam luzny dzien:-) obiad tez juz gotowy, wiec dzien spedzimy na dworze :-)


8599e6ydh9ss8jgy.png
 
Jagódka ślicznie :)
Ja takie swędzenia nóg miałam na początku ciąży i teraz przeszło na szczęście bo bajecznie wyglądałam jak siedziałam i całe nogi drapałam :)
 
Jagódka śliczne oczy [emoji7] Mnie tez brzuch swędzi, mam nadzieje ze to nie rozstępy. W poprzedniej ciąży udało mi się uniknąć rozstępów mimo, ze się niczym nie smarowałam. Niestety piersi to już inna historia, rozstęp na rozstępie. Dziś wizytuje, już siedzę jak na szpilkach. Liczę na usg, ale zobaczymy czy mi zrobi.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry