reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2025

Boże mam nadzieje, ze tak będzie✊❤️ będę się mega stresować przez ten tydzień....
Ja też się stresowałam i chciałam się udać jak najszybciej a jak się dowiedziałam to byłam w 3+3tc i bardzo chciałam udać się szybciej ale wiedziałam że jak będę za szybko i nic nie będzie widać to będę się stresować więc nie pozostaje Ci nic innego tylko czekać na tą wizytę i jej nie przyspieszać. Wizyte w piątek masz? Będę mocno trzymać kciuki 😘😘
 
reklama
Ja też się stresowałam i chciałam się udać jak najszybciej a jak się dowiedziałam to byłam w 3+3tc i bardzo chciałam udać się szybciej ale wiedziałam że jak będę za szybko i nic nie będzie widać to będę się stresować więc nie pozostaje Ci nic innego tylko czekać na tą wizytę i jej nie przyspieszać. Wizyte w piątek masz? Będę mocno trzymać kciuki 😘😘
Tak w piątek o 15 🤗 Dziękuję na pewno się przyda😘😘
 
U mnie to nie było widać w środku pęcherzyka nic jeszcze. Ale u mnie z OM. 5t0d był w czwartek na wizycie. U cb to już coś widać być może przy jeszcze lepszym sprzęcie byłoby może możliwe zobaczenie zarodka. U mnie CRL pęcherzyka to 0.75 mm....maleństwo
 
Witajcie. Jeśli wsztko dobrze pojdzie bede lutowa mama 2025. Co jest dla mnie totalnym zaskoczeniem dlatego, że 23 grudnia urodziałam synka. W piątek myslałam, że dostałam pierwszy okres po ciazy ale cos mnie tchneło i kupiłam test wyszły dwie grube krechy. Wczoraj zrobiłam bete i wyniosła 26 666 za to progesteron drastycznie niski bo wyniósł 7,15. W poniedziałek mam wizyte i zobaczymy
 
@la_mariquita dalej chętna do prowadzenia wspólnie prywatnego wątku?
oczywiście 🙂
Tak w piątek o 15 🤗 Dziękuję na pewno się przyda😘😘
też mam wizytę w piątek, o 16 😊
Witajcie. Jeśli wsztko dobrze pojdzie bede lutowa mama 2025. Co jest dla mnie totalnym zaskoczeniem dlatego, że 23 grudnia urodziałam synka. W piątek myslałam, że dostałam pierwszy okres po ciazy ale cos mnie tchneło i kupiłam test wyszły dwie grube krechy. Wczoraj zrobiłam bete i wyniosła 26 666 za to progesteron drastycznie niski bo wyniósł 7,15. W poniedziałek mam wizyte i zobaczymy
wow, gratuluję 🙂 będzie u ciebie żywo i radośnie na pewno, ale powiem ci tak: dasz radę 🙂
 
Powiem Aam dziewczyny, że u mnie teraz armagedon. Wczoraj po południu starszak dostał lekkiej gorączki, młodszy zaczął wymiotować, mnie głowa bolała tak, że płakałam. Dzisiaj chłopaki ok, ja za to mam rozwolnienie i się tym stresuje. No jak nie urok, to sra*czka 🤦🏼‍♀️
 
Hej wszystkim😊 ja chciałam zapytać czy jest tu może jakaś mama po stracie,ja jestem po jednym poronieniu w lutym tego roku i chętnie wymienie się odczuciami z kimś kto przeżył coś podobnego,może będzie łatwiej, bo póki co to jest jedna wielka obawa
 
reklama
U mnie to nie było widać w środku pęcherzyka nic jeszcze. Ale u mnie z OM. 5t0d był w czwartek na wizycie. U cb to już coś widać być może przy jeszcze lepszym sprzęcie byłoby może możliwe zobaczenie zarodka. U mnie CRL pęcherzyka to 0.75 mm....maleństwo
Tak może to dlatego, że ja byłam 6+0 tydzien
 
Do góry