reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2025

reklama
I jak po wizycie? 🤞
Jestem w szpitalu. Przyjęli mnie że skierowaniem poronienie zagrażające. Na oddziale badali mnie ponownie, jest pęcherzyk ale bez tętna ale ciąża odpowiadającą 5tc i 2 dni więc stwierdzili że akcja serca może się pojawić jutro, za dwa dni albo trzy i każą czekać. Dostałam nospe i luteina dopochwową. Jestem załamana a nie wspomnę o tym że mam fobie przed szpitalami i ciągle płacze aż prawie histerii dostaje.
A krwawienie nie wiadomo skąd...

Nie chcę tu być 😥😥😥😥😭
 
Jestem w szpitalu. Przyjęli mnie że skierowaniem poronienie zagrażające. Na oddziale badali mnie ponownie, jest pęcherzyk ale bez tętna ale ciąża odpowiadającą 5tc i 2 dni więc stwierdzili że akcja serca może się pojawić jutro, za dwa dni albo trzy i każą czekać. Dostałam nospe i luteina dopochwową. Jestem załamana a nie wspomnę o tym że mam fobie przed szpitalami i ciągle płacze aż prawie histerii dostaje.
A krwawienie nie wiadomo skąd...

Nie chcę tu być 😥😥😥😥😭
Wiem, że będę kontrowersyjna, ale jeżeli nie chcesz tam być, to się wypisz i bierz leki w domu i dodatkowo umawiaj się na usg kontrolne.
 
Cześć dziewczyny 😊 Podczytuje Was już dość długo i chyba czas się przywitać.
Termin z OM wychodzi mi na 21 mają. W zeszły piątek na usg był widoczny zarodek z bijącym serduszkiem 🙂
Ta ciąża to dla nas zaskoczenie, nie planowaliśmy tego, tym bardziej że w październiku miałam wracać do pracy. Z trzeciej ciąży mam dwuletniego synka, te wcześniejsze niestety poroniłam. Mam nieprawidłowy kariotyp i okrutnie boję się jak to będzie tym razem 😔

Jesli chodzi o objawy to miałam już 5 dni wyciętych z życia przez mdłości utrzymujące się do 23 wieczorem... Teraz jest zdecydowanie lepiej, zemdli mnie trochę tylko czasami choć apetyt nadal mam wybiórczy. Ale to ustanie mdlosci oczywiście przysparza samych czarnych sceariuszy 🙄 oszalec można od takiego czarnowidztwa...

Kolejna wizyta za tydzień w piątek
 
Wiem, że będę kontrowersyjna, ale jeżeli nie chcesz tam być, to się wypisz i bierz leki w domu i dodatkowo umawiaj się na usg kontrolne.

Ja też na ten moment bym wyszła. Nie wyobrażam sobie być w szpitalu gdzie moja niespełna 2latka przechodzi mamoze.
Psychika też jest ważna
 
Do góry