reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2025

A wy macie cały czas takie same objawy ? Czy może jednak jednego dnia się zmniejszają albo wcale ich nie ma a innego dnia są?
Moje jedyne objawy to ból podbrzusza raz z lewej raz z prawej czasami silne, cały czas mi słabo, zawroty głowy co chwilę, brak apetytu i cały czas najchętniej bym spała. Na początku miałam ból piersi który zanikł i tak się stresowałam że byłam robić 5 razy betę a jak jak zobaczyłam zarodek z serduszkiem to moje objawy spadły do minimum. Nie ma co stresować fasolki 🥰🥰 Ty dobrze zrobiłaś że nie odstawiłaś luteiny i uciekłaś od tamtego lekarza na następnej wizycie będzie wszystko dobrze, trzymam kciuki 😘😘 Pokażesz swoje zdjęcie usg które dostałaś?(jeśli chcesz oczywiście) Co na nim widać?
 
reklama
Ja z tymk objawami tez tak mam. Jednego dnia cycki mnie bolą okropnie a następnego dotykam i są flaczki i nie bola. Tym się nie przejmuje bo tal samo było w 2giej ciazy i już schizowalam pamiętam. Raz w tej drugiej cisxy to mnie tak kręgosłup bolal już myślałem że zaraz poronie....na szczęście wszystko było ok. U mnie narazie brak mdłości, wymiotów itd czuje tylko pełność na żołądku po zjedzeniu nawet malej ilości I lub wypiciu pół szklanki napoju czy soku.
 
Ja jednego dnia np mam mdłości bardzo nasilone a drugiego prawie wcale☺😍 ale generalnie to ani razu nie wymiotowałam, nie chce chwalić dnia przed zachodem słońca ale jestem już prawie w 10 tygodniu i czuję że mogę nie zwymiotować ani razu

Moje jedyne objawy to ból podbrzusza raz z lewej raz z prawej czasami silne, cały czas mi słabo, zawroty głowy co chwilę, brak apetytu i cały czas najchętniej bym spała. Na początku miałam ból piersi który zanikł i tak się stresowałam że byłam robić 5 razy betę a jak jak zobaczyłam zarodek z serduszkiem to moje objawy spadły do minimum. Nie ma co stresować fasolki 🥰🥰 Ty dobrze zrobiłaś że nie odstawiłaś luteiny i uciekłaś od tamtego lekarza na następnej wizycie będzie wszystko dobrze, trzymam kciuki 😘😘 Pokażesz swoje zdjęcie usg które dostałaś?(jeśli chcesz oczywiście) Co na nim widać?
To jest usg, które zrobił mi w czwartek
 

Załączniki

  • 20240706_153302.jpg
    20240706_153302.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 51
  • 20240706_153307.jpg
    20240706_153307.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 46
reklama
Pęcherzyk żółtkowy na pewno jest ale bardzo nie wyraźne zdjęcie... Ale jak już jest pęcherzyk zoltkowy to kilka dni później już widać zarodek więc jak wizyte masz za tydzień to już powinien być zarodek z serduszkiem ❤️
Boże mam nadzieje, ze tak będzie✊❤️ będę się mega stresować przez ten tydzień....
 
Do góry