reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2025

reklama
Osoby wymienione by dały znać pod postem czy chcą byc w wątku prywatny. Czekam wydaje mi się najrozsądniej do piątku włącznie na odpowiedź. Jak ktoś nie odpowie to nie będzie dodany (i później też nie będzie opcji). Pamiętajcie żeby chociaż jeden post tygodniowo dodać na założonym wątku. Jeśli kogoś pominęłam to przepraszam i proszę o wiadomość prywatną 💋💋
@la_mariquita @xmajloxx @Krateczka @a16s @wenus018 @Liliona89 @Pchelka25 @zxvvq @K448 @Pyśka_:) @olaola95 @dosiasamosia @poltus @Paulina9525 @lyanna94 @Charlotte9 @Monia0731 @Ollkka @kindulek @lizbona @Milka11318 @jessi.g93 @Karikari @Kamilad @Magda3211 @es88 @mEwa_87 @Dolcefarniente @Roksiemi
 
Cześć dziewczyny.
Jest szansa jeszcze do Was dołączyć?
W czwartek dowiedziałam się z testu o ciąży a wczoraj potwierdziłam u ginekologa.
Dla mnie to ciężki szok bo to ciąża z totalnego zaskoczenia, nieplanowana.
Mam już dwójkę chłopców w wieku 9 i 5 lat. Bardzo wystaranych. W związku z PCOS i bezowulacyjnymi cyklami starania i później ciąże okupione przyjmowaniem mnóstwa leków. W międzyczasie jedna strata. Dlatego ta ciąża to dla nas tym większa niespodzianka.
Nawet nie wiem kiedy miałam ostatnią miesiączkę bo w ogóle na to nie zwracałam uwagi bo przy PCOS potrafiłam nie mieć jej 3 miesiące.
Wg USG to 7t+2d. Serduszko bije. Termin wyznaczony na 21.02.25 (kolejny chichot losu bo moi chłopcy obydwoje też z lutego).
Żeby nie było do końca pozytywnie to niestety jest też torbiel lutealna dosyć duża i jeśli się nie będzie wchłaniać to jest ryzyko operacji w 13/14 tygodniu.
 
Osoby wymienione by dały znać pod postem czy chcą byc w wątku prywatny. Czekam wydaje mi się najrozsądniej do piątku włącznie na odpowiedź. Jak ktoś nie odpowie to nie będzie dodany (i później też nie będzie opcji). Pamiętajcie żeby chociaż jeden post tygodniowo dodać na założonym wątku. Jeśli kogoś pominęłam to przepraszam i proszę o wiadomość prywatną 💋💋
@la_mariquita @xmajloxx @Krateczka @a16s @wenus018 @Liliona89 @Pchelka25 @zxvvq @K448 @Pyśka_:) @olaola95 @dosiasamosia @poltus @Paulina9525 @lyanna94 @Charlotte9 @Monia0731 @Ollkka @kindulek @lizbona @Milka11318 @jessi.g93 @Karikari @Kamilad @Magda3211 @es88 @mEwa_87 @Dolcefarniente @Roksiemi
poproszę o dolaczenie
 
oczywiście 🙂
też mam wizytę w piątek, o 16 😊
wow, gratuluję 🙂 będzie u ciebie żywo i radośnie na pewno, ale powiem ci tak: dasz radę 🙂
oj radośnie i żywo to na pewno będzie bo jestem mama luty2011,październik 2013,wrzesień 2017, grudzień 2023. Kończę 2 rok psychologii i zaczynam 1 pielęgniarstwa. Całą 3 w ed. Jutro o 12 20 mam wizytę a ta ciąża to totalne zaskoczenie.
 
Jakie przyjmujesz leki? U mnie duphaston i clexane
Od początku bierzecie te leki? Tylko dlatego że 1 było poronienie? Mi oprócz luteiny nic nie przepisał a inny lekarz wcale kazał odstawić luteine...
Ja biorę duphaston i acard. U mnie starania trwały 1.5 roku i za każdym razem jak sprawdzałam to miałam progesteron poniżej normy. Więc oczywiste było że jak znajdę w ciąże to muszę od razu zacząć brać duphaston. Teraz też jak tylko się dowiedziałam o ciąży to zbadałam progesteron i miałam coś ok 7 czy 9. Poza tym mam PCOS, nadwagą, niedoczynność tarczycy, jestem też po wycięciu torbieli z większością jajnika. Więc wg mnie to nie tylko z powodu 1 poronienia, a raczej branie pod uwagę całej historii medycznej ;)
 
Osoby wymienione by dały znać pod postem czy chcą byc w wątku prywatny. Czekam wydaje mi się najrozsądniej do piątku włącznie na odpowiedź. Jak ktoś nie odpowie to nie będzie dodany (i później też nie będzie opcji). Pamiętajcie żeby chociaż jeden post tygodniowo dodać na założonym wątku. Jeśli kogoś pominęłam to przepraszam i proszę o wiadomość prywatną 💋💋
@la_mariquita @xmajloxx @Krateczka @a16s @wenus018 @Liliona89 @Pchelka25 @zxvvq @K448 @Pyśka_:) @olaola95 @dosiasamosia @poltus @Paulina9525 @lyanna94 @Charlotte9 @Monia0731 @Ollkka @kindulek @lizbona @Milka11318 @jessi.g93 @Karikari @Kamilad @Magda3211 @es88 @mEwa_87 @Dolcefarniente @Roksiemi
chce być w wątku prywatnym 😊 potwierdzam 😄 u mnie dziś 7+3, różnie bywa z jedzeniem... Nic mi nie idzie 🫣 młody miał dopiero zapalenie oskrzeli.. Więc jutro do przedszkola, a ja wreszcie po 10 dniach odpocznę 😄 dziś wpadł głowa do kałuży i ma siniaka.. 🫣 Już taki postrzelony, nudzi mu się, że dobrze, że jutro idzie do dzieci 😄
 
Osoby wymienione by dały znać pod postem czy chcą byc w wątku prywatny. Czekam wydaje mi się najrozsądniej do piątku włącznie na odpowiedź. Jak ktoś nie odpowie to nie będzie dodany (i później też nie będzie opcji). Pamiętajcie żeby chociaż jeden post tygodniowo dodać na założonym wątku. Jeśli kogoś pominęłam to przepraszam i proszę o wiadomość prywatną 💋💋
@la_mariquita @xmajloxx @Krateczka @a16s @wenus018 @Liliona89 @Pchelka25 @zxvvq @K448 @Pyśka_:) @olaola95 @dosiasamosia @poltus @Paulina9525 @lyanna94 @Charlotte9 @Monia0731 @Ollkka @kindulek @lizbona @Milka11318 @jessi.g93 @Karikari @Kamilad @Magda3211 @es88 @mEwa_87 @Dolcefarniente @Roksiemi
ja chce być :)
 
reklama
Osoby wymienione by dały znać pod postem czy chcą byc w wątku prywatny. Czekam wydaje mi się najrozsądniej do piątku włącznie na odpowiedź. Jak ktoś nie odpowie to nie będzie dodany (i później też nie będzie opcji). Pamiętajcie żeby chociaż jeden post tygodniowo dodać na założonym wątku. Jeśli kogoś pominęłam to przepraszam i proszę o wiadomość prywatną 💋💋
@la_mariquita @xmajloxx @Krateczka @a16s @wenus018 @Liliona89 @Pchelka25 @zxvvq @K448 @Pyśka_:) @olaola95 @dosiasamosia @poltus @Paulina9525 @lyanna94 @Charlotte9 @Monia0731 @Ollkka @kindulek @lizbona @Milka11318 @jessi.g93 @Karikari @Kamilad @Magda3211 @es88 @mEwa_87 @Dolcefarniente @Roksiemi

Ja też proszę o dołączenie
 
Do góry