reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2025

A wy macie cały czas takie same objawy ? Czy może jednak jednego dnia się zmniejszają albo wcale ich nie ma a innego dnia są?
U mnie jednego dnia mdłości, innego mdłości i odruch wymiotny mega, ale bez wymiotów, innego dnia elegancko nic mi nie dolega, kolejnego cycki mnie bolą niemiłosiernie. Loteria taka, codziennie co innego 🤷🏼‍♀️
A ja mam pytanie trochę z innej beczki. Gdzie polecacie kupować ubranka? Chodzi mi o najlepszą jakość bawełny. Czy w pepco jest ok? Słyszałam też że H&M super
Ja mam Next, H&M, Pepco, Myoral, jakieś transmisje sprzedażowe tureckich ciuszków, Lidl - wszystkie mega spoko 🙂 W Pepco to różnie bywa, ale te z organicznej bawełny niemalże zawsze są super 🙂
 
reklama
A wy macie cały czas takie same objawy ? Czy może jednak jednego dnia się zmniejszają albo wcale ich nie ma a innego dnia są?
Ja też raz mam mocniejsze objawy , raz słabsze , w 8 tygodniu byłam tylko zmęczona , nudności ustały, teraz znowu wróciły , bolą mnie piersi , każdy dzień jest inny… raz budzę się z objawami a raz w ogóle nie czuję objawów ( oprócz zmęczenia )
 
Laski pomóżcie...
Właśnie szykowałam się spać i podcieram papierem a tam krew.... nie dużo ale jest
Zastanawiam się czy czekać do rana czy co robić
 
Może zadzwoń rano i spróbuj się umówić na jakąś wizytę do gina , zeby ktoś mógł sprawdzić na USG czy wszystko okej.
Jak to krwawienie ? Ustało ?
Czy to żywo czerwona krew czy bardziej brązowa ?
Trzymam mocno kciuki żeby wszystko było dobrze ✊
 
Pojechałam na pogotowie. Babka mnie zbadala i kazała zostać na wszelki wypadek. Ciąża jeszcze żywa ale nie potrafiła mi powiedzieć skąd krew.
4 tabletki duphaston dostałam
Maja zrobic rano badania
Brak mi słów
 
Pojechałam na pogotowie. Babka mnie zbadala i kazała zostać na wszelki wypadek. Ciąża jeszcze żywa ale nie potrafiła mi powiedzieć skąd krew.
4 tabletki duphaston dostałam
Maja zrobic rano badania
Brak mi słów
Mocno trzymam kciuki!
Nie stresuj się, ja miałam żywa krew w ilości całej podpaski i wszystko jest ok. U Ciebie tez będzie! Może tez masz gdzieś krwiaczka tylko go nie widać dobrze
 
reklama
Do góry